Devlet Bahçeli'den peş peşe paylaşımlar

Devlet Bahçeli'den peş peşe paylaşımlar

MHP lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından Miraç Kandili ile ilgili mesajlar paylaştı.

Devlet Bahçeli'nin Twitter'dan paylaştığı kandil mesajı şöyle:

"ALLAH'IN İZNİ VE İNAYETİYLE BU ZOR GÜNLER İNŞALLAH AŞILACAKTIR"

"Miraç’ın, Kahramanmaraş merkezli depremin ağır sonuçlarıyla mücadele eden ülkemiz ve milletimiz lehine ihtiyaç duyulan huzur, manevi rahatlama ve normalleşmeye vesile olması yürekten niyazımdır. Allah’ın izni ve inayetiyle bu zor günler inşallah aşılacaktır."

"MİLLETİMİZİN MARUZ KALDIĞI IZDIRAP VE ACILARDAN KURTULUŞU İÇİN BİR EŞİK OLMASI YEGANE DİLEĞİMDİR"

"Efendimizin kutlu hayatının sıkıntılı bir döneminde gerçekleşen, pek çok nimet, bereket ve güzelliği lütfeden Miraç mucizesinin seneidevriyesi, aynısıyla aziz milletimizin maruz kaldığı hüzün, ızdırap ve acılardan kurtuluşu için de bir eşik olması yegane dileğimdir."

"ALLAH HER ŞEYİ BİLEN, GÖREN VE İŞİTENDİR"

"Allah her şeyi bilen, gören ve işitendir. Rahmetinden ümit kesilmemelidir. Yardımlaşmanın gücüyle, dayanışmanın güveniyle, paylaşmanın keremiyle, sabrın selametiyle, metanetin enginliğiyle, kardeşliğin erdemiyle, fedakarlığın enerjisiyle zorlukların üstesinden gelinecektir."

"YENİ BİR YÜKSELİŞE İVME VERMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM"

"Aziz milletimizin, Türk-İslam aleminin Miraç gecesini gönülden kutluyor, yeni bir yükselişe ivme vermesini temenni ediyorum. Depremde hayatlarını kaybetmiş vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tedavi gören vatandaşlarımıza şifa, milletimize de baş sağlığı diliyorum."

"RABBİM MİLLETİMİZİ VE ÜLKEMİZİ HER TÜRLÜ KAZA, BELA, AFET, MUSİBET VE FENALIKTAN KORUSUN"

"Rabbim, milletimizi ve ülkemizi her türlü kaza, bela, afet, musibet ve fenalıktan korusun kollasın dualarımla birlikte, bu gecenin hükmü hatırına manevi diriliş ve toparlanışın bir an evvel tecelli etmesini niyaz ediyorum. Miraç gecemiz mübarek olsun."