Dilan Polat'ın ustası Neslim Güngen sessizliğini bozdu

Dilan Polat'ın ustası Neslim Güngen sessizliğini bozdu

Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanmasının ardından hakkında soruşturma başlatılan ve mal varlığına el konulan fenomenlerden biri olan Neslim Güngen ilk kez konuştu.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın kara para aklama ile vergi usul kanununa muhalefet suçlamasıyla tutuklanıp cezaevine gönderilmesinin ardından lüks yaşamlarını ifşa eden birçok fenomen hakkında da soruşturma başlatıldı. Mercek altına alınan 720 fenomenden aralarında Neslim Güngen'in de dahil olduğu birçok fenomenin mal varlığına el konuldu.

4-9duo.jpg

"EL KONULAN MAL VARLIĞIMIZA HERHANGİ BİR SUÇ TEŞKİL ETMİYOR"

Mal varlığına el konulmasının ardından sosyal medya hesabından video paylaşan Neslim Güngen, şu ifadeleri kullandı:

"720 tane fenomen listesinin içerisinde bizde vardık. Tedbir amaçlı el konulan bu mal varlığımıza herhangi bir suç teşkil etmiyor. Savcılar soruşturma aşamasına girdiğimiz için mal varlıklarımıza tedbir koyuyor. Biz kendimizi biliyoruz.

0x0-neslim-gungen-kimdir-tutuklandi-mi-fenomen-neslim-gungen-kac-yasinda-nereli-evli-mi-mal-varligina-el-konuldu-1701787847103.webp

"HERHANGİ BİR SIKINTI YOK. BUNU BEKLİYORDUK"

Er ya da geç doğru ortaya çıktığında da sizlerle paylaşmış olacağız. Herhangi bir sıkıntı yok. Bunu zaten bekliyorduk. Bu demek değil ki sen suçlusun. Soruşturma bitten sonra hepsi açığa çıkıyor. Alnımız her zaman söylediğimiz gibi açık çok şükür."

neslim-gungenden-ogrencisi-dilan-p-6tin-cover.webp

"DİLAN POLAT'I SEKTÖRE BEN SOKTUM"

Geçen günlerde Show Haber'e konuşan Neslim Güngen, "Beni lütfen araştırın. 2014'ten beri lüks bir araca biniyorum, çünkü bunu emeğimle yaptım. Alnım ak. Bir yanlışım varsa devletime hesabını veririm" diyerek kendini savunmuştu. Ayrıca, Dilan Polat ile ilgili olarak, "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum. Kendi ayağıma sıktım. Destek istediğinde yardımcı oldum, cihazlarımı ona geliş fiyatıyla sattım." demişti.

neslim-gungen-kimdir-ne-is-yapiyor-kac-yasinda-ve-nereli-neslim-gungem-neden-gundemde-ne-oldu-1200-307025.webp

NESLİM GÜNGEN KİMDİR?

Neslim Güngen, 1986 yılında doğdu. Babası Gümüşhaneli, annesi Çankırılı olan Neslim Güngen, 13 yaşında ilk defa kuaför ve güzellik sektörüne atıldı. Güngen, 2007 yılından itibaren sosyal medya platformlarındaki makyaj ve güzellik videoları ile tanınıyor.