Ekonomik kriz "Gecekondu"yu da vurdu! Ankaragücü tribün liderinden açıklama

Ekonomik kriz "Gecekondu"yu da vurdu! Ankaragücü tribün liderinden açıklama

Ekonomik kriz yeşil sahaya da sirayet etti. Öyle ki deplasman yapmak isteyen tribün grupları otobüs bulamamaktan ve fiyatlardan dert yanıyor.

Ankaragücü'nün lokomotif tribün grubu Gecekondu, kendilerine yönelik eleştirilere yantı verdi. Gecekondu lideri Ali İmdat, deplasman maçlarına otobüs kaldırmadığı için kendilerine gelen eleştirilere "ekonomik" gerekçlerle yanıt verdi.

Gecekondu'dan yapılan açıklama şu şekilde:

"KARŞILAYACAK GÜCÜMÜZ YOK"

"Son günlerde deplasman ile ilgili yoğun eleştiri almaktayım ama bir sorun ki neden gidilmediği; ben buradan 1-2 otobüs yapıp çıkmasını bilirim ama bizim organizasyonlarımız sosyal medyada paylaşıldığı için Ankaragücü sevdalısı kardeşlerimizin yoğun talebi olmaktadır. İnanın ki bunu karşılayacak gücümüz yoktur. Bu işler tamamen ekonomik sıkıntıdan dolayı büyük maliyetlerle sebebiyet vermektedir."

"BÜTÜN SIKINTI MALİYETLERİN YÜKSEK OLMASIDIR"

"Hadi buyrun sizlerin de düşüncelerinizle beraber bir çözüm yolu bulalım tek Ali İmdat ile olmuyor çünkü ben bu zamana kadar hiçbir kardeşimi yolda bırakmadım ve bırakmayacağımı da iyi biliyorsunuz. İnanın bütün sıkıntı maliyetlerin yüksek olmasıdır."