Ekrem İmamoğlu'ndan flaş 'Van' çağrısı: "Benim işim yeni başlıyor yeni..."

Ekrem İmamoğlu'ndan flaş 'Van' çağrısı: "Benim işim yeni başlıyor yeni..."

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı konuşmada dikkat çeken ifadeler kullandı. İBB özelinde yapılacakları anlatan İmamoğlu, Van'da yaşanan mazbata krizine ilişkin de konuştu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, üçüncü kez mazbatasını alarak resmen yeni dönemine başladı. Mazbatayı aldıktan sonra yurttaşlara seslenen İmamoğlu, İBB'de yapacaklarına ilişkin konuştu ve birlikte çalışma mesajı verdi.

İmamoğlu ayrıca Van'da yaşanan mazbata krizine ilişkin de konuştu:

"VAN'DA YAŞANANLAR TAM BİR GARABET"

"Van'da yaşananlar tam bir garabet. Bu hususları takip ediyorum. Bu konuda demokraside haktan, hukuktan, adaletten yana olmaktan bu kardeşiniz asla vazgeçmeyecek.

"RAKİBİM DE OLSA HAKKI YENİYORSA GİDİP ONUN ELİNİ KALDIRMAYAN NAMERTTİR" 

Haksızlığa karşı durmayan, görüp de susan dilsiz şeytan olur.  Bana yapılınca haksızlık başkasına yapılınca uzaktan seyretmek bu memleketin hiçbir insanına yakışmaz. Ben Allah şahit hak yemem hakkımı yedirmem. Rakibim de olsa hakkı yeniyorsa gidip onun elini kaldırmayan namerttir.

"EKREM İMAMOĞLU'NUN İŞİ SEÇİM BİTTİ İŞİM BİTTİ DEĞİL"

Haksızlıklara, hukuksuzluklara karşı sonuna kadar mücadelenin bir neferi olacağımı kimse unutmasın. Ekrem İmamoğlu'nun işi seçim bitti işim bitti değil benim işim yeni başlıyor yeni."