Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na yönelik montajlı video! Yandaş medya aynı anda yayınladı

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na yönelik montajlı video! Yandaş medya aynı anda yayınladı

Erdoğan'ın Kemal Kılıçdaroğlu'na suçlamalar yönelten, AKP'nin grup toplantısında izlettirmiş olduğu montajlanmış videoyu yandaş medyanın da aynı anda yayınlaması dikkatlerden kaçmadı.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'ın Kemal Kılıçdaroğlu'na ve CHP'ye suçlamalar yönelten montajlanmış videoyu yayınlaması tepki çekti. Yandaş medyanın montajlandığı ortaya çıkan görüntüleri aynı anda yayınlaması dikkat çekti.

Montajlı videoyu yayınlayan Erdoğan'ın açıklaması şöyle:

Terörist ve darbecileri aklıyorlar hem de ekonomi üzerinden gençlerimizin umudunu kırarak ülkemizi güven ve istikrar yerine kaos iklimine sürüklüyorlar. Türkiye daha 15 Temmuz acısının yaralarını saramamışken, bir grup emekli askerin aslı astarı olmayan meseleler üzerinden milli iradeyi, ülkenin seçilmiş yönetimini tehdit etmelerini küçümseyen, darbecinin ta kendisidir.

 Çok açık net söylüyorum, şu anda bu emekli generallerin merkezinde CHP'nin kendisi vardır. Bu 104'ün içinde şu anda CHP üyesi olanlar vardır. İncelemeler devam ediyor. Kimbilir daha neler çıkacak?

Bundan sonra hesabını bu işin çok ağır vereceksiniz. Siz kaçacaksınız, biz kovalayacağız. Darbe heveslilerini bu denli hararetli şekilde savunmanıza millet müsaade etmez, biz ise hiç müsaade etmeyiz.

Mesele korkaklık, yüreksizlik değilmiş. Akıl ve izan sahibi doğrudan kendi varlığını hedef alan girişim karşısında böyle bir tavır içine giremez. Kendi iktidarını ülkenin ve milletin felaketinde gören bu habis zihniyeti, en az teröristler ve darbeciler kadar tehlikeli görüyoruz.