Erdoğan'ın yol arkadaşı Metin Külünk'ten Mehmet Büyükekşi - FETÖ ilişkisine ilişkin şok sözler! Kim bu Antep lobisi ve Bursa lobisi?

Erdoğan'ın yol arkadaşı Metin Külünk'ten Mehmet Büyükekşi - FETÖ ilişkisine ilişkin şok sözler! Kim bu Antep lobisi ve Bursa lobisi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uzun yıllar boyu yol arkadaşlığı yaptığı AKP'li Metin Külünk, Erdoğan'a operasyon çekildiğini iddia ederek, TFF'deki 'FETÖ yapılanması' hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

AKP eski milletvekili Metin Külünk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a operasyon çekildiğini öne sürerek bu operasyonu kimlerin operasyon çektiğini açıkladı.

"RİYAD KRİZİ KÜRESEL BİR OPERASYONDUR"

Sansürsüz Futbol Youtube kanalında konuşan AKP'li Külünk, "TFF Erdoğan'a doğrudan operasyon yapıyor. Tamamını kast etmem ama futbolu yönetemediklerini söylemeliyim. GS-FB, TS-FB maçlarının faturasını kim ödedi? Sayın Erdoğan ödedi. Riyad krizi küresel bir operasyondur. Türkiye'ye operasyon çekilmiştir. Mehmet Büyükekşi'ye tüm tribünlerden tepki var. Şampiyon olan Galatasaray taraftarı bile yuhaladı

"TRİBÜNLERDE BİR SÜRÜ ŞEY DENEMEDİLER Mİ?"

Oralara baksın, karar versin. Tribünlerde bir sürü şey denemediler mi? Denediler. Birileri hem Trabzonspor'u hem de Fenerbahçe'yi mi cezalandırmak istedi?

"ERDOĞAN'A GİDİP 'TFF TEKRAR DEVAM ETMELİ' DENMESİNE MÜSAADE ETMEMELİ"

1915 -1923 arası dönemi yaşıyoruz. Asıl sayın cumhurbaşkanımızın yükünü almasını gereken kişiler birazcık Türkiye konusunda hassasiyetleri varsa Erdoğan'a gidip 'TFF tekrar devam etmeli' denmesine müsaade etmemeli.

"MESELE FUTBOLUN ÖTESİNDE BİR MESELE"

Sayın cumhurbaşkanımızın en yakınındakiler için söylüyorum. Doğru bilgiler vermeliler. Sayın Cumhurbaşkanımız bu modelden kurtulmak istiyor. Bu mesele futbol meselesi değil, futbolun ötesinde bir mesele bu bence.

"FUTBOLU FETÖ'DEN ARINDIRMA SÜRECİ BAŞLANMALIDIR"

Ben bu TFF aklının beslendikleri aklın bu topraklarla bağlantısının olmadığını düşünüyorum. Futbolu FETÖ'den arındırma süreci başlanmalıdır. Antep lobisi ve Bursa lobisi. Bunların hepsinin FETÖ ile bağlantısı var. Ben daha ne söyleyeyim.

MEHMET BÜYÜKEKŞİ VE BYLOCK

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin iki telefonunda da FETÖ'nün iletişim için kullandığı bylock programı çıktığı ortaya çıkmıştı. Eski hakem ve spor yorumcusu Ahmet Çakar, Büyükekşi'ye "çifte bylockçu ve yalancı" demiş, mahkemeye verilen Çakar bu davadan beraat etmişti.