Fahrettin Koca'nın canlı yayınında esrarengiz tehdit şok etti

Fahrettin Koca'nın canlı yayınında esrarengiz tehdit şok etti

Fahrettin Koca'nın açıklamasını yayınlayan CNN Türk’ün yayına girdiği esnada "Öldürürüm lan seni, ne yapıyorsun lan" sesi duyuldu. Söz konusu sesin muhabir kavgası mı yoksa rejide yaşanan bir ses karışıklığı mı olduğu henüz bilinmiyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüsün Türkiye’de görülmesinin birinci yıl dönümünde canlı yayında konuştu. CNN Türk’ün yayına girdiği esnada ise "Öldürürüm lan seni, ne yapıyorsun lan" sesi duyuldu. Söz konusu sesin muhabir kavgası mı yoksa rejide yaşanan bir ses karışıklığı mı olduğu anlaşılamadı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’de ilk korona virüs vakasının görüldüğü gün nedeniyle kameraların karşısına geçti.

Bakan Koca’nın salgına ilişkin açıklama yapacağı yayın öncesi CNNTürk ekranlarında duyulan bir ses ise kafaları karıştırdı. Haber bültenini keserek Sağlık Bakanı’nın yapacağı açıklamaya bağlanan CNN Türk’te Bakan Koca ekranlara yansıdığı sırada "Öldürürüm lan seni, ne yapıyorsun lan." sesleri işitildi.

Söz konusu seslerin ardından bir süre sessizlik olurken daha sonra CNN Türk sunucusu yeniden Fahrettin Koca’nın yapacağı açıklamayı yeniden anons etti. Seslerin Bakan’ın konuşma yapacağı salonda muhabir ve kameraman kavgası mı yoksa, rejide medyana gelen bir ses sorunu mu olduğu ise öğrenilemedi.