Garanti BBVA'dan borç kapatma 'Garanti'si! 100.000 TL'lik krediyi duyan bankanın kapısına dayanıyor

Garanti BBVA'dan borç kapatma 'Garanti'si! 100.000 TL'lik krediyi duyan bankanın kapısına dayanıyor

Garanti BBVA bombayı patlattı. Borcu olan vatandaşlar için düğmeye basan Garanti Bankası'nda 100 bin TL'lik borç kapatma kredisi başlıyor.

Garanti BBVA borçlu müşterileri için sürpriz bir kampanya başlattı. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre banka müşterisi olan ve başvuru yapanlara 100 bin TL’lik borç kapatma kredisi verilecek. 

61a875f286b24a1114655ea4-001.webp

Türkiye'de ekonomik kriz nedeniyle birçok vatandaş nakit sıkıntısı yaşadığı için kredilere sarılıyor. Hal böyle olunca borçlu olan yurttaş sayısı da günden güne artıyor. Vatandaş borcunu farklı bankalara başvurarak kapatmaya çalışıyor. Kısacası borcu borçla kapatıyor.

ekran-goruntusu-2023-07-19-220310-001.png

İşte bu noktada Garanti BBVA borcu olanlar için yeni bir kampanya başlattı. Garanti BBVA müşterilerinin borç yükünü de bu kampanya ile tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyor. Garanti BBVA’nın yeni borç kapatma kredisi kampanyasına ilişkin duyuru ise bu sabah saatlerinde bankanın resmi internet sitesinden yapıldı. Hemen başvuru yapanların borcu şipşak silinecek. İşte Garanti BBVA borç kapatma kredisi şartları ve detaylar…

yikamaya-verilen-yorganin-icinden-balya-balya-para-cikti-h1550493287-658479.jpg

GARANTİ BANKASI'NDAN BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Kredi ve kredi kartı borcu olanlar için Garanti BBVA’nın yeni borç kapatma kredisi kampanyası bugün başladı. Kampanya kapsamında banka şubelerinden yapılacak başvurular doğrultusunda Garanti Bankası tarafından 100 bin TL’ye kadar borç kapatma kredisi desteği sağlanacak. Üstelik de 3 ay geri ödemesiz dönem avantajı da olacak. Banka müşterisi olanlar hızlı ve kolay başvuru avantajı sayesinde şubeye gitmeden başvuru yapma imkanına sahip olacak.

zkp4p5jv60uzszvfzxo-2w.webp

Garanti Bankası’nın yeni kredi kampanyası 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar yine TC kimlik kartı ile birlikte şubelerden de başvuru yapmak mümkün olacak.

GARANTİ BBVA BORÇ KAPATMA KREDİSİ ŞARTLARI NELER?

Garanti BBVA’dan borç kapatma kredisi kullanmak için aranan bazı şartlar da var. İşte borç kapatma kredisi alma şartları:

  • 18 yaşından büyük olmak
  • TC vatandaşı olmak
  • Başka bankalara borcu olmak
  • Borçları Garanti Bankası’na taşımak
  • Düzenli gelire sahip olmak.
  • Bu şartları taşıyan kişiler Garanti Bankası’na 31 Aralık 2023 tarihine kadar kredi başvurusu yapabilir.