Gökçek veda toplantısında patladı: Ayağımı kaydırdılar!

Gökçek veda toplantısında patladı: Ayağımı kaydırdılar!

AKP'li Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla vedalaşan Gökçek'in ''Benimle çok uğraşanlar var, ayağımı kaydırdılar. Onlarla ahirette hesaplaşacağım.'' dediği ortaya çıktı.

Cumartesi günü istifa edeceğini açıklayan  Melih Gökçek, dün Belediye Meclisindeki  AKP'li Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla son grup toplantısında vedalaştı. Gökçek'in ''Benimle çok uğraşanlar var, ayağımı kaydırdılar. Onlarla ahirette hesaplaşacağım'' dediği öğrenildi.

GÖKÇEK'İN SON GRUP TOPLANTISI

İstifa edeceğini açıklayan  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı  Melih Gökçek, cumartesi günü görevini bırakıyor. O güne kadar da veda ziyaretleri yapacağını açıklamıştı. Gökçek dün Belediye Meclisi'ndeki  AK Parti'li Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla son grup toplantısında vedalaştı.

''AYAĞIMI KAYDIRDILAR, ONLARLA AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIM''

Kanal D Ana Haber,  Melih Gökçek'le ilgili çarpıcı bir detayı izleyicileriyle paylaştı.  Melih Gökçek, istifasının ardından partisine asla zarar verecek bir işin içinde olmayacağını söylemişti.

Dün Belediye Meclisindeki  AK Parti'li Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla son grup toplantısında vedalaşan Gökçek'in asıl dikkat çeken yorumu şu oldu: ''Benimle çok uğraşanlar var, ayağımı kaydırdılar. Onlarla ahirette hesaplaşacağım.''