Halk TV'de ayrılık! Programa son verdi

Halk TV'de ayrılık! Programa son verdi

Gazeteci Murat Sabuncu, Halk TV'de yaptığı Levent Gültekin'le yaptığı İki Yorum programına son verdiğini ve kanaldan ayrıldığını duyurdu.

Sabuncu, ayrılma kararını "Halk TV prensip olarak başka yerde video söyleşi yapanlarla çalışmayacağını önceden deklare ettiği için ayrılık gerçekleşti" diyerek açıkladı. Sabuncu, T24'te de video söyleşiler gerçekleştiriyor.

Murat Sabuncu kimdir? Nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Murat Sabuncu'nun hayatı ve biyografisi - Haberler

Sabuncu'nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"2020’nin Eylül ayı başladığımız, ekranda olduğumuz 26 ay boyunca 200’ün üzerinde program yaptığımız İki Yorum’a nokta koyma zamanı. Seçim döneminde daha önce de olduğu gibi T24'teki yazı ve video söyleşilerle mesleğe devam edeceğim. Halk TV prensip olarak başka yerde video söyleşi yapanlarla çalışmayacağını önceden deklare ettiği için ayrılık gerçekleşti . Başta program ortağım sevgili Levent Gültekin, @halktvcomtrdeki tüm meslektaşlarıma çok teşekkür ederim. Yolları açık olsun.

Program boyunca destekleyen, eleştiren, beğenen, beğenmeyen , sokakta, pazarda, vapurda çevirip konuşan tüm izleyenlere…Memleketin dört bir yanından, hapisten, sürgünden mesaj yollayanlara…demokrasinin yeniden inşa edildiği günlerde buluşmak üzere.. Hoşçakalın…"