Hastaneye kaldırılan Muharrem İnce'den yeni haber

Hastaneye kaldırılan Muharrem İnce'den yeni haber

Koronavirüse yakalanan Memleket Hareketi'ni partileştirme çalışmalarına devam etmekte olan Muharrem İnce'den hastane odasından ilk fotoğraf geldi.

Koronavirüse yakalandığını duyuran Memleket Hareketi kurucusu Muharrem İnce'nin tedavisi hastanede devam ediyordu. Bizim TV'de yer alan habere göre, İnce'den güzel haber geldi. İnce’nin durumu düzelmeye başladı. İnce’nin ateşi bu sabah yapılan ölçümde normal düzey olan 36’ya düştü. Doktorları, İnce’ye 5 gün sonra koronayı yenmiş şekilde taburcu edeceklerini bildirdiler.

Korona testi pozitif çıktıktan sonra ateşi yükselince Ankara Şehir Hastanesi’nde tedaviye alınan Memleket Hareketi Kurucusu Muharrem İnce’nin durumu düzelmeye başladı.

İnce’nin ateşi bu sabah yapılan ölçümde normal düzey olan 36’ya düştü. Doktorları, İnce’ye 5 gün sonra koronayı yenmiş şekilde taburcu edeceklerini bildirdiler.  İnce, arkadaşlarına bu sabah tedavi gördüğü hastane odasından bu fotoğrafı gönderdi.

 

291719-814x458.jpg

AŞI OLMAK İÇİN YAŞ SIRASINI BEKLEDİ


Öte yandan Muharrem İnce'nin eski milletvekillerine aşı sırası gelmesine rağmen aşı olmadığı yaş sırasını beklerken koronavirüse yakalandığı öğrenildi.