Hedef gösterilen gazetecilerden Şaban Sevinç'in Bahçeli'ye yanıtı!

Hedef gösterilen gazetecilerden Şaban Sevinç'in Bahçeli'ye yanıtı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin yaptığı açıklamalarda isim vererek gazetecileri hedef göstermesi üzerine gazeteci Şaban Sevinç'ten bir paylaşım geldi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin yaptığı açıklamalarda isim vererek gazetecileri hedef göstermesi üzerine gazeteci Şaban Sevinç'ten bir paylaşım geldi.

 

Ekranlarda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunduğu iddia ettiği gazetecileri hedef alan Bahçeli şunları açıkladı:

"Daha ilginci, televizyon ekranlarında sabit ama haftalık ücret mukabilinde yorum yapan bildik isimler, Kılıçdaroğlu’ndan aldıkları asparagas sufleleri cansiperane savunuyorlar, servis ediyorlar, nöbetleşe gündem işgaline soyunuyorlar. Ne söylesek nafile, hep aynı havadalar."

"Mesela, Necdet Saraç, Şaban Sevinç, Ali Haydar Fırat, Hakan Bayrakçı, Orhan Bursalı ve Sevilay Yılman’a varıncaya kadar farklı televizyon ekranlarda CHP’nin hem sözcülüğünü hem seçim kulisi yapan ücretli tetikçilere üzülüyorum, durmadan yırtınıp kendilerini paralıyorlar."

 

Bahçeli'nin bu paylaşımı sonrası gazeteci Şaban Sevinç sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Sevinç, paylaşımının üzerine "İfade hürriyeti" şeklinde not düştü.

 

İşte o paylaşım:

 

saban-001.png