Helin'in cenazesinde yakınları birbirine girdi, silah sesleri duyuldu!

Helin'in cenazesinde yakınları birbirine girdi, silah sesleri duyuldu!

Pendik'te okul çıkışı hayatını kaybeden 17 yaşındaki Helin'in cenazesinde olaylar çıktı Yakınları kavga etmeye başlayınca kimliği belirlenemeyen bir kişi havaya ateş açtı.

Pendik'te dün okul çıkış saatinde av tüfeğiyle vurularak öldürülen lise öğrencisi 17 yaşındaki Helin  Palandöken, son yolculuğuna duvakla uğurlandı. Genç kızın cenaze töreninde yakınları sinir krizi geçirdi. Cenaze namazı sonrası bilinmeyen bir nedenden genç kızın yakınları birbirine girdi. Bu sırada kalabalıktan bir kişi belindeki silahı çıkarıp havaya ateş açtı.

BELEDİYE BAŞKANI DA KATILDI

Törene genç kızın babası Nihat  Palandöken,  Tuzla Belediye Başkanı Dr.  Şadi Yazıcı  Palandöken'in yakınları ve arkadaşları katıldı.

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Törende genç kızın yakınları sinir krizleri geçirirken arkadaşları da gözyaşlarına hakim olamadı. Baba Nihat  Palandöken ise ayakta durmakta güçlük çekti.  Tuzla Belediye Başkanı  Şadi Yazıcı acılı babaya destek oldu

YAKINLARI BİRBİRİNE GİRDİ, SİLAH SESLERİ DUYULDU

Cenaze toprağa verilmek üzere cenaze aracına götürüldüğü sırada genç kızın yakınları kavga etmeye başladı. Bu sırada kimliği belirlenemeyen bir kişi belindeki silahı çıkarıp havaya ateş açtı.

O ANLAR KAMERADA

Bu anlar kameralarca saniye saniye kaydedildi. Bu sırada büyük panik yaşandı. Ardından grubun yatışmasıyla Helin  Palandöken'in cenazesi toprağa verilmek üzere  Aydınlı Köyü Mezarlığı'na götürüldü.