İşte Fatih Portakal'ın Kılıçdaroğlu-Erdoğan seçim anketinde çıkan sonuç!

İşte Fatih Portakal'ın Kılıçdaroğlu-Erdoğan seçim anketinde çıkan sonuç!

Gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabından yaklaşan seçimlerle ilgili iki adaylı anket yaptı. Ankette Kılıçdaroğlu mu Erdoğan mı diye soruldu.

FOX TV'den ayrılarak İzmir'de köye yerleşen ve Youtube üzerinden yayıncılığa başlayan gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabında da son derece aktif.

KILIÇDAROĞLU VE ERDOĞAN ANKETİ

Portakal, Twitter hesabında son olarak bir seçim anketi yaptı. Ankette "14 Mayıs’taki seçimlerde 2 adayın ismini oy pusulasında görseniz hangisine vermeyi düşünürsünüz?" sorusu yer alırken, "Yaptığım ankette %62 Kemal Kılıçdaroğlu, %20 Erdoğan, %18 kararsız diyenler var" ifadelerini kullandı.

Portakal ayrıca, "Ben bu seçimde çok büyük sürprizlerin olacağını düşünüyorum" dedi.

450 BİNDEN FAZLA KATILIM

Fatih Portakal, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanlığı seçimleri anketi yaptı. "14 Mayıs’taki seçimlerde 2 adayın ismini oy pusulasında görseniz hangisine vermeyi düşünürsünüz?" sorusunun yer aldığı ankette seçenek olarak Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yer aldı. "Kararsızım" şıkkının da yer aldığı ankete 450 binden fazla kişinin katıldığı görüldü.

"ÇOK BÜYÜK SÜRPRİZLER YAŞANABİLİR"

Kişisel YouTube hesabından anket sonuçlarını değerlendiren Portakal, "Ben bu seçimde çok büyük sürprizlerin yaşanabileceğini, çok büyük hüsranların, çok büyük mutsuzlukların olabileceğini düşünüyorum" dedi. Seçimi "çantada keklik" olarak gören iktidarın "çok büyük hüsran yaşayabileceğini" düşündüğünü söyleyen Fatih Portakal, "14 Mayıs'ta hepsini göreceğiz" dedi.