İYİ Parti'den "metal müzik"li 3. seçim videosu! Erdoğan'ın o sözlerine yer verildi...

İYİ Parti lideri Meral Akşener, 2023 seçimleri için partisinin başlattığı lider iletişim kampanyasının üçüncü videosunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Lider iletişim kampanyasının üçüncü videosu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlık döneminde yurttaşlarla yaşadığı diyaloglarla başlıyor. Videoda, Erdoğan’ın 2014’te Manisa Soma’da yaşanan maden katliamı bölgesini ziyaret ettiği sırada yurttaşlar tarafından protesto edilmesi de yer aldı.

Erdoğan’ın bir yurttaşa, “Sen bu ülkenin Başbakanına yuh çekersen tokadı yersin” sözlerine de yer verilen videoda Erdoğan’ın şu sözleri aktarıldı:

ERDOĞAN'IN HAKARETLERİ SIRALANDI

“Bunlar öğrenci mi? Bunlar üniversitelerin içerisine sızmış teröristlerdir. Bunlar gazeteci filan değil. Bunlar ateist, bunlar terörist. Bunlar sürtük, bunlar çürük. Bir tatminsizlik, bir şükürsüzlük. Bir yerlerde çalışıyorsunuz nankörlük yapmayın. Nankörlük yapma otur. Daha iyi arabaya binmek, daha yeni telefon alabilmek, sırf daha fazla konsere gidebilmek gibi süfli heveslerle…Bizden bir şey beklemeyin. Patates, soğan, domates, sivri biber…”

ekran-goruntusu-2023-01-20-202629.png

Erdoğan’ın bu sözleri üzerine Akşener’in; “Patates soğan, güle güle Erdoğan. Derin bir nefes alarak huzura kavuşacağımız günlere çok az kaldı” sözleri yer aldı.