İYİ Parti'den yeni seçim videosu... Bir tarafta açlık ve sefalet, bir tarafta şatafat!

İYİ Parti lideri Meral Akşener, partisinin yeni seçim videosunu sosyal medya hesabından yayınladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yaklaşan 2023 seçimleri için başlattığı ve “Adalet, Ciddiyet, Samimiyet, Merhamet, Cesaret, Millet, Başbakan” vurgularıyla işlenen lider iletişim kampanyasının yeni videosunu paylaştı.

87fdfdec-9e7d-4520-93c2-065d4d438483-w.png

"EKONOMİNİN SORUMLUSU BENİM, BEN"

Videoda, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, "Türkiye’nin ekonomisinin sorumlusu benim, ben!" sözleri hatırlatılırken bu sözlere karşı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, "Sarayından çık Erdoğan! Sarayından çık. Ey Kasımpaşalı Erdoğan, sen açlığın ne olduğunu bilirdin, yoksulluğun ne olduğunu bilirdin. Gittin saraya, unuttun”" sözleri yer aldı.

HALK VE SARAY ARASINDAKİ UÇURUMA İŞARET EDİLDİ

Videoda ayrıca halkın yaşadığı ekonomik sorunlara, çöpten yiyecek toplayan vatandaşlara, tanzim çadırlarına ilişkin görüntüler yer verilirken bir tarafta Saray'da düzenlenen yemekli eğlencelere göndermede bulunuldu.

"SENİ AZİZ MİLLETİMİZİN SESİYLE YÜZLEŞTİRECEĞİZ"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Türkiye Büyük Millet Meclisi grup toplantılarında, her hafta kürsüye çıkardığı vatandaşların görüntülerine yer verilirken; Akşener’in, "Sen ısrarla anlamak istemesen de biz ısrarla hakikati konuşmaya devam edeceğiz. Bize inanmadığın her durumda da her hafta seni aziz milletimizin sesiyle yüzleştireceğiz. Bu kürsü, milletin kürsüsüdür. Daha önce nasıl esnaflarımızdan çiftçilerimize, işletme sahiplerinden sağlık çalışanlarımıza, atanamayan öğretmenlerimizden EYT’li kardeşlerimize memlekette derdi olan kim varsa burada ağırladıysak; siz inatla o sesi kısmaya çalışsanız da biz her hafta sözü de kürsüyü de inatla ve ısrarla milletimize bırakmaya devam edeceğiz" sözleri hatırlatıldı.

Videonun sonunda ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Meclis kürsüsünden, ‘Yeter söz milletindir’ diyeceğiz ve aslanlar gibi iktidara geleceğiz” konuşması ile sona eriyor.