İYİ Partili vekiller birer maaşını deprem yardımı için bağışlayacak

İYİ Partili vekiller birer maaşını deprem yardımı için bağışlayacak

İYİ Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Başdanışmanı Kürşad Zorlu, “İYİ Parti TBMM Grubumuz ve milletvekillerimiz depremden etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyaçları için kullanılmak üzere ilk olarak birer maaşlarıyla yardımda bulunma kararı almışlardır” dedi.

İYİ Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Başdanışmanı Kürşad Zorlu, “İYİ Parti TBMM Grubumuz ve milletvekillerimiz depremden etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyaçları için kullanılmak üzere ilk olarak birer maaşlarıyla yardımda bulunma kararı almışlardır” açıklamasını yaptı.

İYİ Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Başdanışmanı Kürşad Zorlu, İYİ Parti TBMM Grubunun ve milletvekillerinin depremzedeler için kullanılmak üzere birer aylık maaşlarıyla yardımda bulunacaklarını duyurdu. Zorlu, sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı:

“İYİ Parti TBMM Grubumuz ve milletvekillerimiz depremden etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyaçları için kullanılmak üzere ilk olarak birer maaşlarıyla yardımda bulunma kararı almışlardır. Her bir vatandaşımız, her bir evladımız bizim için milli bir sorumluluk milli bir vazifedir.”