Kadıköy'e yeni aday! Hem de türkücü...

Kadıköy'e yeni aday! Hem de türkücü...

Yerel seçimler yaklaşırken adaylar da artık kesinlik kazandı. Son olarak Kadıköy'de bir isim daha adaylığı ile dikkat çekti.

Türkiye yerel seçimlere doğru giderken, merak edilen bölgelerden biri de İstanbul'un Kadıköy ilçesi oldu. CHP'nin kalesi olarak gösterilen ilçede CHP'nin adayı Mesut Kösedağı olurken, TKP'den Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu'nun adaylığı da bir süre kamuoyunda tartışılmıştı.

KADIKÖY'E TÜRKÜCÜ ADAY

Bu kez Kadıköy'e türkücü bir aday geldi. Türkücü Hilal Özdemir İstanbul'da Kadıköy Suadiye Mahallesi'nden muhtar adayı oldu.  

ekran-goruntusu-2024-02-20-223234.png

"UZUN YILLAR TRT VE ÖZEL KANALLARDAN EVLERİNİZE MİSAFİR ETTİNİZ"

Instagram hesabından vatandaşlara vaatler veren Özdemir şu ifadeleri kullandı:

"Saygıdeğer Suadiye mahallesi sakinleri. Sizler, beni 30 yıldır sanatçı kimliğimle Hilal Özdemir olarak tanıdınız. Uzun yıllar TRT ve özel televizyon kanallarından evlerinize misafir ettiniz. Şimdi ise güzel mahallemize vizyon sahibi tam bir Cumhuriyet kadını olarak muhtar adayıyım. Profesyonel iş hayatım sırasında sosyal sorumluluk projelerinin hep içinde oldum, bu projeler nezdinde ve sanat hayatımda bir çok ödüller aldım.

ekran-goruntusu-2024-02-20-223250.png

SUADİYE SAKİNLERİNE SESLENDİ

Halen Engelsiz Yaşam Vakfı'nın Anadolu yakası resmi temsilcisi olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktayım. 8 yıldır kişisel gelişim alanında kozmik şifa, accesbars, eft, nlp, metatron, nefes, regresyon, kişisel koçluk, reiki, kuantum, astroloji, psikoloji gibi eğitimlerimi de tamamlayıp bu bağlamda da insanlara şifa alanında destek olmaya şifa vermeye devam ediyorum. Tam bir doğa aşığı hayvansever ve hayvan dostuyum. Sanatçı ruhum, dinamik yapım ve mahallemin değerlerini ileriye taşımak arzusu ile muhtarlık görevine siz Suadiye sakinlerimiz ve 40 yıl boyunca babadan devraldığı muhtarlık görevini en iyi şekilde yapan sevgili Emel Perk Afacan'ın da desteğiyle muhtarlık görevine talip oldum. Tüm mahalle sakinlerinin eşit koşullarda hizmet almasını mahallemizin güvenilir, sakin ve huzurlu yaşama kavuşması için elimden gelenin en iyisini yapmaya söz vererek sizlerin de desteğiyle hizmete talibim."

ekran-goruntusu-2024-02-20-223253.png

HİLAL ÖZDEMİR KİMDİR?

Türk müzisyen ve Türk halk müziği sanatçısı Hilal Özdemir 20 Nisan 1971 tarihinde dünyaya geldi.

Türk halk müziği şarkıları söylemektedir. Harika Avcı, Hüner Coşkuner, Nur Ertürk, Ayşe Tunalı gibi çok sayıda sanatçının organizatörlüğünü yapan Atilla Alpsakarya sayesinde tanınmıştır.

1994 yılında çıkardığı İrem Kız albümüyle iyi bir çıkış yapmıştır. 2003 yılında evlenip 2014'te ayrıldığı oyuncu eşi Hazım Körmükçü'den bir oğlu ve bir kızı vardır.