Karamollaoğlu seçimlerle ilgili konuştu: "AKP iktidarı ilk seçimde sona erecek"

Karamollaoğlu seçimlerle ilgili konuştu: "AKP iktidarı ilk seçimde sona erecek"

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yaklaşan seçimlerle ilgili konuştu ve AKP iktidarının sona ereceğini söyledi.

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu’nun sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"İKTİDAR KAYBEDECEK VE BİZ KAZANACAĞIZ"

"Allah'ın izniyle seçimleri iktidar kaybedecek ve biz kazanacağız. 20 yıllık AK Parti iktidarının enkazını da kaldıracak, son 5-6 yıldır Cumhur İttifakı’nın sebep olduğu nezaketsizliğe, hoşgörüsüzlüğe ve kutuplaşmaya da artık hep birlikte son vereceğiz. Şahsi ikballerimiz ve partilerimizin çıkarları için değil, ülkemizin istikbali ve menfaatleri için sorumluluklarımızı kuşanacak, bu kötü gidişata son vereceğiz."

"KAYBEDECEK TEK BİR SANİYEMİZ BİLE YOK"

"İnsanımızın kasabın yolunu unuttuğu, bayram sevinci yaşamak yerine artan ulaşım maliyetleri nedeniyle bayramda memleketine gidememenin hüznüne kapıldığı bu düzen mutlaka değişecek. Lamı cimi yok. Bizim, birilerinin sürekli olarak algı fabrikalarında ürettikleri suni gündemlere takılıp kalacak, buralarda kaybedecek tek bir saniyemiz bile yoktur. Biz, ülkemizin gerçek gündemine ve insanımızın yüzünü güldürecek hamlelere odaklandık."

"ARALIKSIZ HAZIRLANIYORUZ"

"Bu istikamette de kararlı bir şekilde devam edeceğiz. Tüm dikkatimizi ve mesaimizi buralara veriyor, hazırlıklarımızı hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Üzerimize düşen ne varsa bihakkın yerine getirmek için 7/24 aralıksız hazırlanıyoruz ve iktidara geldiğimizde de 7/24 aralıksız çalışmaya devam edeceğiz. İnanıyoruz ki bu hazırlıklarımız, ülkemizin ve insanımızın çok kısa bir sürede rahat bir nefes almasına vesile olacaktır."