Karamollaoğlu’ndan “Fezleke” değerlendirmesi: "Gündeme gelmesi bile büyük bir ayıptır"

Karamollaoğlu’ndan “Fezleke” değerlendirmesi: "Gündeme gelmesi bile büyük bir ayıptır"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Fezlekeler” konusunda destek veren Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Gündeme gelmesi dahi ülkemiz açısından büyük bir ayıptır" dedi.

Aralarında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da bulunduğu 10 milletvekilinin dokunulmazlığının kaldırılması talepli fezlekelere ilişkin sosyal medyadan değerlendirme yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Gündeme gelmesi dahi ülkemiz açısından büyük bir ayıptır" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dokunulmazlığının kaldırılması için TBMM'ye ulaşan fezlekeyi eleştirdi. Karamollaoğlu'nun açıklaması şöyle:

"Ana Muhalefet Lideri Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılmasının gündeme gelmesi dahi ülkemiz açısından büyük bir ayıptır Fezlekeler üzerinden demokrasimize darbe üstüne darbe vurma girişimleri kabul edilemez! Konuşan, düşünen, sorgulayan, eleştiren, herkesi 'hain ve suçlu' olarak gören anlayıştan bir an önce vazgeçilmeli; tarihimize kara bir leke olarak geçecek yeni yanlış kararlar alınmamalıdır."