Kemal Sunal'ın reddettiği inşaat firması reklamı!

Kemal Sunal'ın reddettiği inşaat firması reklamı!

Kahramanmaraş'taki yıkıcı depremin ardından Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, usta oyuncunun başından geçen inşaat firması reklamı olayını anlattı.

Kahramanmaraş'taki büyük depremlerin ardından inşaat firmalarının ve yapılan binaların güvenilirliği halkta büyük bir şüphe uyandırdı. Artık eski binada oturan yurttaşlar da yepyeni sıfır binaya taşınan da depreme dayanıklı olduğu öne sürülerek aldığı evde oturan da o binalara güvenmiyor.

Türk sinemasının efsanelerinden merhum oyuncu Kemal Sunal'ın da yıllar önce yaşadığı bir olay, deprem felaketinin ardından yeniden gündeme geldi. 

Duayen oyuncunun yaşadığı bir olayı anlatan eşi Gül Sunal, sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte Gül Sunal'ın anlattığı o olay:

"BİR GÜN BU EVLER YIKILIRSA..."

"Kemal'e Antalya'dan bir inşaat firması reklam yüzü olmasını ve karşılığında yapacakları evlerden bir tanesini kendisine hediye edeceklerini teklif etti.

Kemal Sunal bunu reddetti. Neden kabul etmedin, ne güzel Antalya'da evimiz olurdu gibi bir cümle kurdum.

Kemal ise döndü ve dedi ki; Gül yarın bir gün bu evler yıkılırsa ve insanlar ben reklamında oynadığım için bana güvenip o evleri almış olursa ben vicdanıma nasıl hesap veririm öyle bir durumda"

ekran-goruntusu-2023-02-15-170335.png