Kılıçdaroğlu ile tv 100'ün sahibi bir arada! Baş başa yapılan SADAT görüşmesinde Kılıçdaroğlu ne istedi?

Kılıçdaroğlu ile tv 100'ün sahibi bir arada! Baş başa yapılan SADAT görüşmesinde Kılıçdaroğlu ne istedi?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve tv 100'ün sahibi Necat Gülseven, CHP Genel Merkezi'nde bir araya geldi.

3N Medya Grubu'nun sahibi Necat Gülseven ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi'nde 1 saat 15 dakikalık bir görüşme gerçekleştirdi.

ekran-goruntusu-2023-01-16-223501.jpg

KILIÇDAROĞLU, İŞTEN ÇIKARTILANLARIN GERİ İŞE ALINMASINI İSTEDİ

Kılıçdaroğlu, tv100 Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven’i Ankara Genel Merkez’deki makamında ağırladı. 1 saat 15 dakikalık bir görüşme gerçekleşti. Görüşmede CHP lideri Kılıçdaroğlu, yaşanan SADAT olayının ardından reklam bölümünden işten çıkartılan 3 kişiyle ilgili "o 3 arkadaşımızın böyle bir hatadan dolayı işsiz kalmasına benim yüreğim elvermez. Sizi de zora sokmayacaksa lütfen arkadaşlarımızı işe geri alın. Onlarla konuşun, benim selamlarımı da iletin. Lütfen böyle bir şeyden dolayı kimse işsiz kalmasın" diyerek tekrar işe alınmasını istedi. 

Görüşmede tv100 Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven, tv100’ün yayın çizgisinin ortada olduğunu, tüm gruplara eşit mesafede olduğunu belirtti. CHP lideri Kılıçdaroğlu da "tv100’ün yayın çizgisini beğeniyoruz, objektif bir çizgisi var. Yaşanan son durum bir talihsizliktir. Bunlara da hiç takılmayın" ifadelerini kullandı. 

Görüşme sonrası Kılıçdaroğlu Gülseven bir de öz çekim yaptı.

ekran-goruntusu-2023-01-16-223453.jpg