Kılıçdaroğlu, "Kılıçdaroğlu aday olma" diyen gençle buluştu

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Geleceği Kur" festivalinde kendisini "Kılıçdaroğlu aday olma" sloganı atarak protesto eden lise öğrencisi Ömer Faruk ile görüştü.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde ‘Geleceği Kur’ başlığıyla düzenlenen Gençlik Festivali’nde bir genç tarafından "aday olma" sözleriyle protesto edildi.

ekran-goruntusu-2023-02-05-101000.png

Genç Kılıçdaroğlu'nu protesto ederken, bir grup CHP'li genç protestocu şahsa müdahale etti. CHP lideri daha sonra yaşananlar üzerine kendisini protesto eden lise öğrencisi Ömer Faruk ile buluştu. 

ekran-goruntusu-2023-02-05-101029.png

Buluşmaya, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik de katıldı.

ekran-goruntusu-2023-02-05-101021.png

"ARTIK DÜŞÜNEBİLİRİM BUNU"

Görüşme sonrasında Ömer Faruk, şunları söyledi:

“Sayın Genel Başkanla bugün yaptığım hareketin sonuçlarını ve nasıl olması gerektiğini konuştuk. Kendisi aslında olumlu yaklaştı, herkesin fikirlerine saygı duyulması gerektiğini belirtti bana ve orada bana yapılan müdahaleyi kesinlikle desteklemediğini anlattı.

Yani aslında bu şekilde yapmamam lazımdı, düşüncemi daha etik yollarla iletebilirdim, ulaştırabilirdim istediğim kesime. Kendisi ile bir hatıra fotoğrafı çekindik; şakalaştık, güldük. Güzel bir vedaydı. Artık düşünebilirim bunu.”

ekran-goruntusu-2023-02-05-100948.png