Kılıçdaroğlu yeniden aday olmaya mı hazırlanıyor?

Kılıçdaroğlu yeniden aday olmaya mı hazırlanıyor?

CHP'nin eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeniden adaylığa hazırlandığı iddiasına ilişkin Kılıçdaroğlu'ndan açıklama geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Başkanlığı için yeniden çalışmalara başladığı iddia edildi. bu iddialara Kılıçdaroğlu'ndan yanıt geldi.

ekran-goruntusu-2023-11-04-202412.png

Kılıçdaroğlu, yeniden adaylığa hazırlanıp hazırlanmadığına ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı.

ekran-goruntusu-2023-05-11-105030.png

CHP Ankara Milletvekili Umut Akdoğan, gazeteci-yazar Murat Kelkitlioğlu, Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, Millet Haber Ajansı Yayın Yönetmeni Sinan Burhan, Oda TV Yazı İşleri Müdürü Can Özçelik, Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade programına konuk oldu.

ekran-goruntusu-2023-04-11-154009.png

"KILIÇDAROĞLU ÇALIŞMALARA BAŞLADI" İDDİASI

Siyasal iletişimci Nur Tuğba Aktay, Başak Şengül ile Doğru Yorum programında verdiği kulis bilgisinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun, CHP’de genel başkanlık için çalışmalara başladı söylemişti. Aktay'ın kulis bilgisi programda masaya yatırıldı.

ekran-goruntusu-2023-03-04-234247.png

"ÜLKEMİZİ İLGİLENDİREN ÖNEMLİ KONULARDA KANAATİMİZİ BELİRTİRİZ"

CHP'nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tv100'e özel verdiği demeçte “Bu tür haberler yazılar, çıkıyor görüyorum… Günlük siyasi tartışmalar içerisinde ben yokum. Ülkemizi ilgilendiren önemli konularda kanaatimizi belirtiriz. Ancak siyasi polemiklere, iddialara, bu konularla ilgili tartışmalara girmem, cevap vermem de doğru değil.” dedi.