Kılıçdaroğlu'ndan hastane önünde açıklama! Akşener'i ziyaret etti

Kılıçdaroğlu'ndan hastane önünde açıklama! Akşener'i ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i hastanede ziyaret ettikten sonra açıklamalarda bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i kaldırıldığı Güven Hastanesi'nde ziyaret etti.

Akşener'in sağlık durumu ile ilgili bilgi alan CHP lideri, ziyaretin ardından hastane önünde açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

 "Üzüntülü bir haber aldık ve hemen geldik. İYİ Parti'nin yetkilileriyle görüştük, genel başkanın durumunu sorduk. Çok şükür herhangi bir sorun yok. Dinlenmede kendisi. Umarız yarın sağlıklı şekilde hastaneden ayrılır. En büyük arzumuz da bu. Ben İYİ Parti'nin değerli başkanlarına, yöneticilerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sayın Genel Başkan'a da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım kısa süre içinde sağlığına kavuşur. Hekim arkadaşlar da dinlenmesi gerektiğini ifade ettiler."

"Yoğun bir siyaset gündemi var. Dolayısıyla bu gündem bizi bekliyor. Bundan kaçınma şansımız da yok. Dolayısıyla sayın genel başkanın bir an önce taburcu olması ve Türkiye'nin sorunlarına kilitlenmesini isteriz. En büyük arzumuz o."