Kılıçdaroğlu'ndan peş peşe SADAT paylaşımı: "Erdoğan al şu paramiliter artıklarını ne yaparsan yap!"

Kılıçdaroğlu'ndan peş peşe SADAT paylaşımı: "Erdoğan al şu paramiliter artıklarını ne yaparsan yap!"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, paramiliter kuruluş olarak nitelediği SADAT ile ilgili şimdi de peş peşe paylaşımlarda bulundu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, SADAT'ın İstanbul Beylikdüzü'ndeki merkezine gitti. CHP lideri bu çıkışının ardından sosyal medyadan da paylaşımlarına devam ederek şunları söyledi:


"SADAT'IN İŞİ SUİKASTÇI, PROVOKATÖR VE TERÖRİST YETİŞTİRMEK"


"SADAT bir paramiliter kurum. Yani işleri suikastçı, provokatör ve terörist yetiştirmek. Erdoğan kaçakları da ülkeye bu kafayla soktu. Başka ülkelerin camilerinde bu paramiliter kafayla namaz kılacaktı, ne oldu? 8 milyon sığınmacı Türkiye’nin cenaze namazını kılmaya çalışıyor."

"ZERRE KORKUYORSAK NAMERDİZ"!"

"Erdoğan al şu paramiliter artıklarını, ne yaparsan yap. Seçim yaklaştıkça zulmünü artırma niyetindesin biliyorum. SADAT’tan da medet umuyorsan bil ki her türlü pisliğe karışmış bu zorbalardan zerre korkuyorsak namerdiz!"


"HER TÜRLÜ KAOSTAN SADAT SORUMLU TUTULUR"
"Siyasi cinayetler demiştim. Karanlık odaklar var demiştim. Hangi maşalar kullanılacak bu karanlık işlerde? Kimler hangi hedefler için devreye girecek? Her türlü kaostan SADAT gibi paramiliter danışmanlar sorumlu tutulur. Bil. Öyle heveslere girişme."

"SOKAKLARIMIZI TESLİM ETMEYECEĞİZ"
"Erdoğan şunu sakın aklından çıkarma. Muhalefet yüreklidir. Muhalefet cesurdur. Muhalefet Türkiye’dir. Buradan mafyacıklara da sesleniyorum. Size de sokaklarımızı teslim etmeyeceğiz."

"BU SEÇİM OLACAK"
"Ve son olarak halkımız, bu seçim olacak. Seçim güvenliği ne pahasına olursa olsun sağlanacak. Sizler sandığa gidip rahatça oyunuzu vereceksiniz. CHP var. 100 yıldır buradayız. Merak etmeyin."