Mansur Yavaş, Ankara'da hissedilen depremin ardından konuştu

Mansur Yavaş, Ankara'da hissedilen depremin ardından konuştu

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,6 büyüklüğündeki ikinci depreme ilişkin açıklama yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,6 büyüklüğündeki ikinci depreme ilişkin “Biraz önce Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve kentimizde de hissedilen depremden etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Lütfen hasarlı binalardan uzak duralım. Dualarımız ve tüm desteğimiz sizinle” mesajını paylaştı.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 04.17’de yaşanan deprem sonrası 13.24’te bir deprem daha meydana geldi. AFAD depremin büyüklüğünü 7.6 olarak açıklarken; Kandilli Rasathanesi, depremin merkez üssünü Elbistan ve büyüklüğünü 7.5 olarak belirledi.

"HASARLI BİNALARDAN UZAK DURALIM"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, meydana gelen depreme ilişkin sosyal medya hesabında şu mesajı paylaştı:

“Biraz önce Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve kentimizde de hissedilen depremden etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Lütfen hasarlı binalardan uzak duralım. Dualarımız ve tüm desteğimiz sizinle.”

2a9dcbe9-88cd-4572-b9be-2a2208c4e8d1-w.png