Mansur Yavaş'tan bedava dondurmasını alamayan çocuğa mektup

Mansur Yavaş'tan bedava dondurmasını alamayan çocuğa mektup

Bedava çıkan dondurmasının verilmediğinden şikayet eden çocuğun Mansur Yavaş'a gönderdiği mektup sosyal medyada viral oldu.

Sosyal medya, aldığı dondurmadan bedava çıkan ancak gittiği bakkalda bedava dondurması verilmeyen küçük çocuğun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a yazdığı mektubu konuşuyor.

Yaşı bilinmeyen küçük çocuk aldığı dondurmanın çubuğunda bedava yazması üzerine bakkala gidip çubuğu gösterip dondurmasını istediğini ancak kendisine dondurmanın verilmediğinden şikayet ettiği mektubu ABB Başkanı Mansur Yavaş'a gönderdi.

"Galiba çocukları kandırmak istiyorlar" diye yazan küçük çocuk Yavaş'tan bu sorunu çözmesinde yardımcı olmasını istedi.

Bedava çıkan dondurması verilmeyen çocuğun Mansur Yavaş'a yazdığı mektup viral oldu: Mansur amca galiba çocukları kandırmak istiyorlar - Resim : 1

Mektuba Mansur Yavaş kayıtsız kalamadı. Küçük çocuğa mektup yollayan Yavaş, "Yaşadıklarını okudum, senin gibi ben de üzüldüm. Bu sorunu çözebilmek için elimden pek bir şey gelmese de bayram öncesi sana küçük bir sürpriz yapmak istedim" yazarak kendisine boya kalemi gönderdiğini belirtti.

Bedava çıkan dondurması verilmeyen çocuğun Mansur Yavaş'a yazdığı mektup viral oldu: Mansur amca galiba çocukları kandırmak istiyorlar - Resim : 2