Mansur Yavaş'tan yaklaşan seçimlerle ilgili açıklama! Atatürk ve 100. yıl vurgusu

Mansur Yavaş'tan yaklaşan seçimlerle ilgili açıklama! Atatürk ve 100. yıl vurgusu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yaklaşan seçimlerle ilgili konuştu. Yavaş, "100. yılımıza ve Atatürk'ün bize emanet ettiği bu büyük, güçlü Türkiye'ye hep birlikte erişeceğiz. Geliyor gelmekte olan." dedi.

Çankaya Belediyesi; Çayyolu Hizmet Binası, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesinde inşa ettiği Alacaatlı Geri Dönüşüm Merkezi, Boztepe Mahallesinde inşa ettiği Boztepe Parkı ve Kızılırmak Mahallesinde inşa ettiği Eti Maden Parkı'nı toplu açılış töreni ile hizmete açtı.

Törene; CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da katıldı.

Törende konuşan Başkan Mansur Yavaş şunları söyledi:

"HESAP VEREREK ÇALIŞIYORUZ"

"Bizler, şeffaf bir şekilde hesap verecek çalışıyoruz. Sizlerden aldığımız paranın hepsinin hesabını verirken, bir kuruşu israf etmemek üzere çalışıyoruz. Başkasının parasını harcamak kolay. Ancak biz bunu başkasının bize emanet ettiği paralar olarak görüyoruz, kendi paramızdan daha kıymetli bir şekilde harcamaya gayret ediyoruz. İnşallah yıllardır, 25 yıldır belediyecilik adına sunulan hizmetler ile bu 5 yılda yapacağımız çalışmalarla, gerçek belediyeciliğin ne olduğunu onlara üreteceğiz."

"SEÇİMLERDEN SONRA BÜTÜN TÜRKİYE'YE DALGA DALGA YAYILACAK"

"100’üncü yılı muhteşem bir şekilde kutlayacağız. 2019 seçimleri ile birlikte yeşeren Millet İttifakı'nın inşallah seçimlerden sonra bütün Türkiye'ye dalga dalga yayılacak. 

"GELİYOR GELMEKTE OLAN"

"11 büyükşehir başta olmak üzere bütün belediyelerimizde yapılan çalışmalarla; devletin ve belediyelerin çok daha iyi yönetilebileceğini gösterip inşallah yapılacak bir değişiklikle seçimden sonra ülkenin de çok daha konforlu, mutlu bir şekilde insanları kucaklayacak, seven, saygı duyan, onları hakir görmeyen, aşağılamayan bir yönetim şekli ile inşallah 100’üncü yılımıza ve Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği bu büyük, güçlü Türkiye’ye hep birlikte erişeceğiz. Geliyor gelmekte olan."