MHP'den Ümit Özdağ'a çok ağır sözler! Semih Yalçın, Özdağ'ın babasını da tartışmaya dahil etti

MHP'den Ümit Özdağ'a çok ağır sözler! Semih Yalçın, Özdağ'ın babasını da tartışmaya dahil etti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'ı hedef alan açıklamalarda bulundu.

MHP ve Zafer Partisi arasındaki tartışma Twitter'da devam etti. Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Ümit Özdağ'ı hedef alırken, Özdağ'dan Bahçeli'ye "Türkeş'in mektubu" ile yanıt geldi ve Özdağ, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili MHP'ye tepki gösterdi.

O tartışma bugün sosyal medyada da devam etti. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'ı hedef alan paylaşımlarda bulundu. MHP'li Yalçın şunları söyledi:

"ÜMİT ÖZDAĞ, MEŞREBİ BULANIK BİR İSTİHBARATÇI ARTIĞIDIR"

İkiyüzlülüğünü, samimiyetsizliğini ve kötü niyetini ortaya çıkardığımız için partimize, genel başkanımıza ve bize hakaret ederek, bel altı vuruş yaparak gerçek karakterini ele veren Ümit Özdağ, meşrebi bulanık bir istihbaratçı artığıdır. Özdağ’a acı hakikati bir de biz hatırlatalım. Sayın Genel Başkanımızın “meşrebi bulanık” diye tarif ve tavsif ettiği kişi tam da kendisidir! Ona bu nişaneyi kazandıransa genetik faktörleri!

"MERHUM BABASI TÜRKEŞ'İ YALNIZ BIRAKARAK İSTİFA ETMİŞTİ"

Ümit Özdağ’ın babası merhum Muzaffer Özdağ, 12 Mart 1971’deki askerî muhtıradan bir gün önce merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i yalnız bırakarak 11 Mart’ta apar topar istifa etmişti. Yani yol arkadaşını sırtından hançerlemiş, bırakıp gitmişti.

"BELKİ ADAM OLUR DİYE MİLLETVEKİLİ YAPILDI"

Ümit Özdağ, Sayın Devlet Bahçeli tarafından “Belki adam olur.” diye milletvekili yapıldı ve kendisine önemli görevler tevdi edildi. Ne var ki o da tıpkı babası gibi her şeyi bırakıp kaçtı. Yol arkadaşını sırtından vurdu. Özdağ’a Ülkücülük de, MHP saflarında görev yapmak da kalın geldi; ağır geldi. Taşıdığı genetik mirasın da sevkiyle o; ilk fırsatta kendini fitne, fesat ve tefrikanın kollarına attı.

"SAÇMA BİR ŞEHİR EFSANESİ"

Başbuğ Alparslan Türkeş'e atfedilen, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin MİT'çi olduğuna dair iddia; muarızlarının ve hasımlarının uydurduğu saçma bir şehir efsanesidir. Yabancı istihbarat örgütlerinin taşeronu, oyuncağı ve tetikçisi işlevi gören Ümit Özdağ ise yazısı turası silinmiş, akıl ve idrak yoksunu bir mahlûktur. Tanrı, zelil ve rezil etmek istediği kulunun önce aklını başından alırmış.

"YÜREĞİN VARSA BURAYA GEL"

Ümit Efendi! yerimiz de yurdumuz da adresimiz de belli, şayet yüreğin varsa, gözün kesiyorsa buraya gel, bizi sen al da senin ciğerinin kaç okka ettiğini bir görelim.  Daha önce sana sorup ta cevap alınamayan şu soruları tekrar soralım diyoruz:

ÖZDAĞ'A 15 TEMMUZ GÖNDERMESİ

FETÖ'nün 15 Temmuz 2016’daki kanlı darbe girişimini soruşturan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca ortaya çıkarılan cuntacılar listesinde ilk sırada bulunan ve Yurtta Sulh Konseyi üyesi olduğu belirlenen sabık Tuğgeneral Mehmet Partigöç ile münasebetin ne düzeydeydi? Camiamızı karıştırman ve aklınca partiyi içeriden göçertmen için MHP’den istifa etmeni, FETÖ’cü general eskisi Partigöç’ün istediği doğru muydu?

"15 TEMMUZ'DA ABD BÜYÜKELÇİLİĞİNDE OLDUĞNA DAİR ALDIĞIMIZ DUYUMLARIN ASLI VAR MIDIR?"

Senin Yurtta Sulh Konseyi’nin siyasi ayağına veya bir başka deyişle politik kanadına CIA’in tavsiyesi, FETÖ elebaşı olan Pensilvanya Kardinalinin emri ve Partigöç’ün marifetiyle dâhil edildiğin, ne ölçüde hakikattir? 15 Temmuz ihanet teşebbüsünden hemen önce “Ben yakında başbakan olacağım.” diyerek ortalıkta dolaşan Kripto Abla İP Müdiresinin, darbe girişiminin başarılı olması takdirinde Yurtta Sulh konseyi tarafından FETÖ hükümetinin başı olarak görevlendirileceği tezi gerçek değil miydi? Ümit Efendi! Kendi beyanında Kavaklıdere’de bir arkadaşının yanında olduğunu söylüyorsun. Bu kapsamda 15 Temmuz 2016 gecesi arkadaşların olan ABD Büyükelçiliğinde olduğuna dair aldığımız duyumların aslı var mıdır? Aslı varsa orada ne işin vardı?

"MHP SİYASET VİRÜSLERİNİ BİRER BİRER ETKİSİZ HALE GETİRECEK"

Ümit Efendi! Sencileyin cam tüplerde mutant karakterlere dönüştürülenlerin; salındıkları sosyal ortamlarda, insani bağışıklığı zayıf kimselere siyasi hastalıklar bulaştırarak onların ihanet ateşlerini yükselttiği, ahlaki değerlerini çökerttiği  iddialarını konuşmayan mı kaldı? MHP; FETÖ örneğinde olduğu gibi, CIA’in insan laboratuvarlarında genetiğini değiştirip GDO’lu hâle getirerek piyasaya saldığı siyaset virüslerini yok etmek için yıllardır mücadele veriyor. DNA’larıyla oynanmış siyasi mutantların Türk toplumuna ve siyaset hayatımıza korona virüs gibi verdiği zararları ortadan kaldırmak için savaşan MHP, kesinlikle başarılı olacak ve bu siyaset virüslerini birer birer etkisiz hâle getirecek.

"ŞEREFSİZ KERE ŞEREFSİZ"

MHP’nin de siyaset virüsleriyle mücadelesinden zaferle çıkacağına kurumsal kimliğimiz gibi inanıyoruz.
Milliyetçi-Ülkücü Hareket’e çirkefçe çamur atıp 2023 seçimlerini zillet ittifakının lehine dönüştürmek için ganimet avcılığına soyunanlar şerefsiz kere şerefsizdir.