MHP’li İlçe Başkanı zehir zemberek sözlerle istifa etti

MHP’li İlçe Başkanı zehir zemberek sözlerle istifa etti

MHP Söğüt İlçe Başkanı Ali Tekin, MHP Bilecik İl Yönetimi’ni ‘fitne fesat’ ile suçlayarak sosyal medya hesabından istifa ettiğini açıkladı. Ali Tekin, “MHP Söğüt teşkilatına üvey evlat muamelesi yapıldığından dolayı…istifa ediyorum” dedi.

MHP Söğüt İlçe Başkanı Ali Tekin, zehir zemberek sözlerle istifa etti. Ali Tekin, MHP Bilecik İl Yönetimi’nin MHP’li Söğüt Belediye Başkanı yerine başka bir başkan aradığını ve kendisini yok saydığını iddia etti. Tekin, MHP Bilecik İl Yönetimi’nin parti üyeleri arasında fitne tohumları ekmekle suçlayarak istifa etti. Facebook hesabından istifasını duyuran Ali Tekin’in paylaşımı şöyle:

MEVCUT BELEDİYE BAŞKANI YERİNE BAŞKA BİRİ ARANDI

“Kazandığımız yerel seçim ve sonrasında liderimizin beynimin yarısı dediği Ertuğrulgazi diyarı Söğüt te üç hilalin dalgalanmasına katkıda bulunmak nasip oldu. Fakat şuan gelinen noktada il yönetimin ilçemizde yapmış olduğu fitne fesat ve yine il yönetimin üç hilalli sancağımızın ilçemizde oy kaybına sebeb olacak davranış ve tutumları.Mevcut belediye başkanı var iken Başkan aramak mevcut ilçe başkanı var iken yok saymak.İlçemizde parti üyeleri arasına fitne tohumları ekilmesi ve teşkilatımızda ayrışmalara sebep olmaları ve bu vesile ile partimizde oy kaybına sebebiyet verdiğini görmem üzerine MHP Söğüt teşkilatına üvey evlat muamelesi yapıldığından dolayı canımdan daha çok değer verdiğim davamın Söğüt ilçe başkanlığından istifa ediyorum.
Ali TEKİN”