MHP'li isim AHBAP ve Babala TV'yi hedef aldı!

MHP'li isim AHBAP ve Babala TV'yi hedef aldı!

Depremde seferber olan AHBAP ve Babala TV ve kurucusu Oğuzhan Uğur hedef olmaya devam ediyor. MHP'li Birol Gür, 10 kentte büyük yıkıma neden depremlerin ilk gününden beri depremzedeler için seferber olan Ahbap ve Babala TV'yi hedef aldı.

Depremde seferber olan AHBAP ve Babala TV ve kurucusu Oğuzhan Uğur hedef olmaya devam ediyor. MHP'li Birol Gür, Kahramanmaraş merkezli olan ve 10 kentte büyük yıkıma neden depremlerin ilk gününden beri depremzedeler için seferber olan Ahbap ve Babala TV'yi hedef aldı.

Sanatçı Haluk Levent’in yönettiği Ahbap Derneği ve YotuTuber Oğuzhan Uğur’un Babala TV ekibi, yaşanan deprem faciasının ilk gününden beri depremzedelere yardım organizasyonlarını son hızla sürdürüyor.

Pek çok vatandaş Ahbap ve Babala TV'ye daha çok güven duyarak yardımlarını bu iki organizasyon üzerinden bölgeye ulaştırmaya çalışıyor.

MHP'nin geçen aralık ayında İstanbul İl Başkanlığı görevinden istifa eden Birol Gür, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla hem Levent'i hem de Uğur'u hedef aldı. Gür'ün paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

“Lütfen yardımlarınızı AFAD üzerinden yapınız. AHBAP çavuş ilişkileriyle UĞUR’suz ellere yapılan yardımların ne kadarı depremzedelere ulaşıyor endişelerimiz var.”

tweet.png

 

İlgili Haberler