MHP'li Semih Yalçın'dan Kılıçdaroğlu'na 'Sinan Ateş' yanıtı! FETÖ'ye bağladı...

MHP'li Semih Yalçın'dan Kılıçdaroğlu'na 'Sinan Ateş' yanıtı! FETÖ'ye bağladı...

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sinan Ateş suikastı üzerinden MHP'yi hedef göstermesine yanıt verdi.

MHP'li Semih Yalçın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Sinan Ateş ile ilgili MHP'ye yönelik çıkışının ardından açıklama yaptı.

Yalçın özetle şunları söyledi:

"MHP ALEYHİNDEKİ ALGI OPERASYONLARINDAKİ ARTIŞ DİKKATLERDEN KAÇMAMAKTADIR"

"Aleyhimize dönük açıklamalarda bulunmak üzere bölge ülkelerine yapılan Batılı politikacı ve yetkili ziyaretlerini, Batılı basında yer alan Türkiye aleyhtarı haber, yorum ve analitik yazılar tamamlamaktadır. Batılı başkentlerle zillet ittifakının dayanışmasıyla şekillenen koloniyal muhalefet mihveri, birincil hedefine hassaten MHP’yi almıştır. Özellikle MHP aleyhindeki algı operasyonlarındaki artış, dikkatlerden kaçmamaktadır."

"DÖNEKLER, KATİLLER AYNI SIRAYA GİRMİŞTİR"

"MHP'ye iftira kampanyasında öyle şerefsizler, öyle ahlaksızlar, öyle dönekler, öyle katiller aynı sıraya girmiştir ki insan ister istemez, “Normal zeminde asla buluşmayacak kimse ve kurumları hangi kin, nefret ve ihtiras bir araya getirdi?” diye sormadan edememektedir."

"PENSİLVANYA VE FETÖ'YÜ PERDELEYEREK HEDEF SAPTIRMAKLA AMACINA ULAŞAMAZ"

"İftiracıların başını, kendini fiilen zillet ittifakının cumhurbaşkanı adayı gören ve bu uğurda keçeyi suya atmaktan imtina etmeyen Kemal Kılıçdaroğlu çekmektedir. Kılıçdaroğlu, Sayın Genel Başkanımızın haklı ve yerinde tepkisine ve ağır eleştirilerine rağmen, Ankara’da gerçekleşen menfur suikast konusunda “azmettiriciler” nakaratıyla MHP'ye suç isnadını sürdürmektedir. Kemal Kılıçdaroğlu, kendini hâkim ve savcı yerine koymaktadır. Kılıçdaroğlu; asıl azmettiricileri, Pensilvanya ve FETÖ’yü perdeleyerek hedef saptırmakla amacına ulaşamaz."

"BİR MÜESSİF SUİKAST"

"Bir müessif suikast üzerinden oluşturulmaya çalışılan puslu havada, hele de HDP/PKK ve TİP başta olmak üzere komünist, izansız ve vatan haini örgütlerin MHP’ye pusu kurmaya çalışması ne kadar manidardır. Peki, sureti haktan, milliyetçi ve vatansever görünen, kendini politika pazarında öyle satan mahfillerin ihanet şebekeleriyle aynı düzlemde, aynı safta durması ne anlama gelmektedir?"

"DOĞRUNUN ÜSTÜNÜ ÖRTMEYE KALKANLAR, YANLIŞIN PİSLİĞİNDE BOĞULACAKTIR"

Hasım ve rakiplerimize hatırlatıyoruz: Acele eden, ecele gider. Zarar vermek için kamuoyu önünde MHP'ye abartılı surette yüklenmek, yalan ve iftirada yarışmak netice vermeyecektir. Yalan ve iftira kampanyaları, aksine zillet ittifakı bağlaşıklarına seçim sandığında siyasi ecel getirecektir. Doğrunun üstünü örtmeye kalkanlar, yanlışın pisliğinde boğulacaktır.

"SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEYECEK"

"Yalan, iftira ve suçlama furyası -bumerang gibi- dönüp dolaşıp sahiplerini vuracaktır. Yakmaya çalıştıkları fitne ateşi; kendi eteklerini tutuşturacak, kendi bacalarını saracak, kendi hanelerini yangın yerine çevirecektir. Haklıyı Hak koruyacaktır. Haksızı şeytan ala düşürecektir. Son pişmanlık fayda etmeyecek, nedamet kâr getirmeyecektir. Hak gelecek, seçim sandığında batıl zail olacaktır."