Murat Kurum, dönerciden sonra şimdi de emekliye tosladı!

AKP İstanbul adayı Murat Kurum, seçim turlarında zor anlar yaşamaya devam ediyor. Daha önce döner ustasının sitemiyle karşılaşan Kurum bu kez de emekli vatandaşa çarptı.

Geçtiğimiz günlerde Alibeyköy'de bir dönercinin Murat Kurum'la yaşadığı diyalog gündem olmuştu. O döner ustasının ardından; şimdi de yaşadığı geçim derdini anlatan emekli yurttaşın Kurum'a tepkisi gündem oldu.

"20 SENE SİZİ SAVUNDUM AMA ARTIK YÜZÜM YOK"

Gündem olan görüntülerde, geçim derdinden bahseden yurttaş Murat Kurum'a seslenerek "Emekli maaşı yetmiyor, çalışmak zorundayım. Sizi 20 sene savundum ama artık yüzüm yok savunmaya. Utanıyorum insanlardan" ifadelerini kullanıyor.

Kurum ise "Sen yine savunmaya devam edeceksin. Beraber kazanacağız" yanıtını veriyor.

NE OLMUŞTU?

Esnaf ziyaretinde "22 senede ülkeyi nereden nereye getirdik" diyen AKP'nin İBB adayı Murat Kurum'a, döner ustasının verdiği yanıt sosyal medyada gündem olmuştu.

Kurum'un "22 senede ülkeyi nereden nereye getirdik" sözlerine döner ustası "Ama bak ben ustayım, maaşımla geçinemiyorum. Ben 1996 yılında 1 yıllık maaşımla babama ev almıştım. Şu anda bayramda memlekete gitmeyi hayal edemiyorum" şeklinde yanıt vermişti.