Nagehan Alçı'nın suçladığı Rasim Ozan Kütahyalı sessizliğini bozdu

Nagehan Alçı'nın suçladığı Rasim Ozan Kütahyalı sessizliğini bozdu

Nagehan Alçı'nın fiziki, ekonomik ve psikolojik şiddet uygulamakla suçladığı eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı’dan iddialara ilişkin ilk açıklama geldi.

Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı'nın evlilikleri süresince kendisine psikolojik, ekonomik ve fiziksel şiddet uyguladığını öne sürdü. Bu konuyla ilgili Rasim Ozan Kütahyalı'dan açıklama geldi.

Rasim Ozan Kütahyalı'nın "Sen beceriksizsin, aptalsın, geri zekalısın" diyerek kendisine hakaret ettiğini iddia eden Alçı, ortak hesaplarının ROK tarafından boşaltıldığını da öne sürmüştü.

s-c3bc5a66a52c155370bee6ba25bd22e878925e97.webp

"KORKUDAN UYUYAMADIĞIMI BİLİYORUM"

Nagehan Alçı, gazeteci Nevşin Mengü'nün Youtube kanalında yaşadıklarını şöyle anlatmıştı:

"Ben kaç gece Rasim'in öfkesi yani dinmiyor elimde bıçakla salonda bana bir şey yapmasın diye beklediğimi biliyorum ya o bağırıyor, kapıları çarpıyor çocuklar uyanmasın diye aşağıdan sakinleştirmeye çalışıyorum. Korkudan uyuyamadığımı biliyorum.

"HERKESE BORÇLU, HERKESLE DAVALIK"

Rasim hukuk tanımaz. Nafaka ödemiyor. Hacize koyuyorsun, Rasim haciz falan da takmıyor. Herkese borçlu, herkesle davalık. Her şeyi aldı. Bir gün bana kızdığı için çocukları televizyonun karşısına oturtturmuş. Benim kötü göründüğüm bir yayını açıp, 'Çocuklar, anneniz bu kadar çirkin ve şişmandı. Annenizi ben benim sayemde var oldu' demiş."

"KAFAMI KESSELER NAGEHAN ALEYHİNDE KONUŞMAM"

Alçı'nın gündem olan açıklamaları sonrası Rasim Ozan Kütahyalı’dan ilk açıklama geldi. Gerçek Gündem’den Seyhan Avşar’a konuşan Kütahyalı, şunları söyledi:

“Nagehan beni kurşun yağmuruna bile tutsa iki çocuğumun annesi aleyhine tek kelime etmem. Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Prensip kararım bu. İki çocuğumuz var, şu an benim yanımdalar. Birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Ben bu mesuliyetsizliği onlara karşı yapamam. Onlar artık 11 yaşında oldu her şeyi okuyabiliyorlar, izleyebiliyorlar.”