Negahan Alçı, Ümit Özdağ'ın Suriyeli kâbusunu yazdı! Bilette onun da adı yazıyordu!

Negahan Alçı, Ümit Özdağ'ın Suriyeli kâbusunu yazdı! Bilette onun da adı yazıyordu!

Zafer Partisi'nin sığınmacı ve kaçakların Türkiye'den gönderilmesiyle ilgili videosunda Nagehan Alçı'nın adının yer aldığı Zafer Turizm bileti çok konuşulmuştu. Alçı'dan o görüntülere yanıt geldi.

Zafer Partisi'nin Zafer Turizm videosunda Nagihan Alçı ve Abdurrahman Uzun adına bilet yazıldığı görülmüş, bilette otobüsün kalkış noktası Ankara ve varış noktası Suriye’nin başkenti Şam olarak gösterilmişti. 

Habertürk'teki köşesinde gündeme dair değerlendirmede bulunan Nagehan Alçı, "Ümit Özdağ’ın hedefinde olmaktan şeref duyarım" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

"ÖZDAĞ KÂBUSLAR GÖRECEK"

Alçı şunları söyledi:

"Bu insanların hayatları Türkiye’de. Suriyeli kanı taşımaları onları bu toprakların yabancısı yapmıyor. Biz çok kültürlü, çok dinli bir ülkeyiz, bizi biz yapan, zengin yapan bu. Bu ülkede üreten, çalışan, kendini bu ülkeye ait hisseden, bu ülkeyi seven herkesi bağrına basan bir ülke Türkiye. Vatanseverlik bu vatanı seven herkesi, kökenine bakmaksızın sevmektir, Zafer Partisi’nin reklamında söylendiği gibi Suriyeli diye insanları kovmak değil. Aksine böyle ayrımcı bir yaklaşım bu toprakların ruhuna ihanet…

"SURİYELİLER HAKİM DE OLACAKLAR BÜROKRAT DA OLACAKLAR"

Sevgili Özdağ kabuslar görecek ama Suriye kökenli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yarın öbür gün bu ülkede hakim de olacaklar, bürokrat da olacaklar.

Kendisini bu gerçeklere yavaş yavaş alıştırmasında fayda var…"

İşte Zafer Partisi'nin kaçakları ülkeden göndermesine dair paylaştığı video ve videoda bahse konu bilet ve bilette yazan isimler...