O detaylar kafaları karıştırdı! O paylaşımları yapan Sedat Peker değil miydi?

O detaylar kafaları karıştırdı! O paylaşımları yapan Sedat Peker değil miydi?

Sedat Peker'in kaldığı yerden alındığını söylemesi üzerinden 24 saatten fazla bir süre sonra ortaya çıkıp "iyiyim" mesajı paylaşması şaşırtmıştı. Fakat dikkatlerden kaçmayan o ayrıntılar kendini ele verdi.

Geçtiğimiz günlerde kaldığı yerden alındığı söylenen Sedat Peker'in 24 saatten fazla bir süre sonra ortaya çıkıp "iyiyim" mesajı paylaşması olay olmuştu. Ancak Peker'in o günden sonra hem yazım tarzı değişti hem de hiç video paylaşmadı.

13 Haziran'da yetkililer tarafından kaldığı yerden alınan Sedat Peker'in ailesi ve basın danışmanı Emre Olur, hayatından endişe ettiklerini ifade etmişti. 24 saat sonra ortaya çıkan Peker, 14 Haziran'da Joe Biden-Erdoğan görüşmesinden sonra video yayımlamama konusunda söz veremeyeceğini belirtmişti. Video paylaşımı yapmayacağını söyleyen Peker, "kızmayın aperitif paylaşımında bulunacağım, Instagram ve Twitter hesaplarında olacak" demişti

Peker'in o günden beri hiçbir paylaşım yapmaması dikkat çekerken, başka bir detay daha dikkat çekti. Peker'in önceki paylaşımlarında yazım kurallarına uygun yazdığı, son paylaşımlarında ise "yapacam, edecem" şeklinde kelimeler kullandığı dikkatlerden kaçmadı. Peker'in o günden beri herhangi bir paylaşım yapmaması ve yazım dilinin değişmesi ise paylaşımları yapanın bir başkası olduğu şüphelerini doğurdu. Sedat Peker cephesinden konuyla ilgili henüz bir açıklama yok.

 

İşte o tweetler:

 

307627-828x467.jpeg307629-828x1210.jpeg307630-828x1212.jpeg