Ortalık karıştı! Sedat Peker'den Veyis Ateş'e imalı sözler

Ortalık karıştı! Sedat Peker'den Veyis Ateş'e imalı sözler

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in açıklamaları sonrası Habertürk'ten istifa eden Veyis Ateş'in gazeteci Uğur Dündar hakkında yaptığı açıklamalar üzerine, Sedat Peker sosyal medya hesabından Veyis Ateş'e dikkat çeken tweet attı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in açıklamaları sonrası Habertürk'ten istifa eden Veyis Ateş'in gazeteci Uğur Dündar hakkında yaptığı açıklamalar üzerine, Sedat Peker sosyal medya hesabından Veyis Ateş'e dikkat çeken tweet attı. 

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon Euro para aldığı iddia edilen ve HaberTürk’ten ayrılan Veyis Ateş'in gazeteci Uğur Dündar'ı isim vermeden hedef alarak yaptığı açıklamalar hakkında paylaşım yaptı. 

Veyis Ateş, Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil arasında bir süre önce yaşanan, ekrana da yansıyan gerilime isim vermeden gönderme yaparak, “Neydi sizi beddualaşacak kadar hırçınlaştıran bu durum? Size bir şey anlatmaktan vazgeçtim” şeklinde konuşmuştu.

Sedat Peker'in paylaşımı şöyle oldu:

Anonsçu veysi arkadaşlar söyledi, Uğur Ağabey’e saygısızlık yapmışsın. Habertürk’te yaptıklarından sonra başına neler geldi biliyorsun.

Seni uyarıyorum, bu işlerden uzak dur. Yoksa tekrardan seni top 10 listesine alacağım.  

sedat-peker.png

İlgili Haberler