Rabia Naz davasındaki Mürsel Küçükal'ın babası intihar etti!

Rabia Naz davasındaki Mürsel Küçükal'ın babası intihar etti!

Rabia Naz soruşturmasının sık sık ifadesini değiştiren tanıklarından Mürsel Küçükal’ın babası Salim Küçükal intihar ettiği açıklandı.

Rabia Naz soruşturmasının 5 kez ifade değiştiren tanığı Mürsel Küçükal’ın babası Salim Küçükal tüfekle kendini vurarak intihar etti. Daha önce de o dönem Eynesil Kaymakamı olan Yılmaz Kurt otomobilinde ölü bulunmuştu.

Giresun’un Eynesil ilçesinde 12 Nisan 2018 günü evinin önünde şüpheli bir şekilde ağır yaralı halde bulunan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan‘ın soruşturmasında tanık olarak dinlenen Mürsel Küçükal‘ın babası Salim Küçükal‘ın evinde tüfekle kendini vurarak intihar ettiği belirtildi. Rabia Naz’ın babası Şaban Vatan, Twitter‘dan intihar haberini şöyle duyurdu: “Şimdi aldığım haber. 5 kez ifade değiştiren Mürsel Küçükal’ın Babası Salim Küçakal tüfekle evinde kendini vurarak İntihar etmiş. “

Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan’dan şikayetçi olan Mürsel Küçükal, ifadesinde, Şaban Vatan’ın kendisine "paradan sıkıntı olmaz, arkam sağlam" dediğini iddia etmişti.

 

sab.jpg