Rasim Ozan Kütahyalı neyin peşinde? Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un oy verdiği partiyi açıkladı!

Rasim Ozan Kütahyalı neyin peşinde? Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un oy verdiği partiyi açıkladı!

Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un oy verdiği partiye ilişkin dikkat çeken iddialarda bulundu.

Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe'de başkanlık yarışının yaklaştığı süreçte adaylardan efsane eski başkan Aziz Yıldırım ve mevcut başkan Ali Koç'un oy verdiği partiye ilişkin iddiada bulundu.

kralspor2194jpgjtkwuha0.jpg

OKAN BURUK'A KÜFÜRLÜ TEZAHÜRAT TEPKİSİ

Canlı yayın sırasında, Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları sırasında Okan Buruk'un küfürlü tezahüratı hakkında konuşan Rasim Ozan Kütahyalı, “Ben de o görüntüleri izledim. Ne yazık ki, bu tür tezahüratlar bir Galatasaray teknik direktörüne yakışmıyor. Okan Buruk'un bu davranışı yanlıştı, keşke yapmasaydı.” İfadelerini kullandı.

5a9e465d7152d838ccf15569.jpg

ROK, Aziz Yıldırım ve Ali Koç hakkında flaş bir iddia da ortaya attı.

AZİZ YILDIRIM VE ALİ KOÇ HANGİ PARTİYE OY VERİYOR?

Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayın sırasında Aziz Yıldırım’ın hangi siyasi partiyi desteklediğini, kime oy verdiğini açıkladı. Bu açıklamasının yanı sıra, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un da hangi partiye oy verdiğini açıkladı.

5abe965dae784915e83e8cca.webp

"ALİ KOÇ, MHP'YE OY VERİYOR" 

Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayında konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, “Fenerbahçe'de başkanlık seçimi var. Daha önce Ali Koç'un MHP'li olduğunu belirtmiştim. Ancak Bedri Baykam gibi sol görüşlü kişiler de onu destekliyor. Hâlâ camiada ve kongre üyeleri arasında destek görüyor.

"AZİZ YILDIRIM, CHP'YE OY VERİYOR"

Aziz Yıldırım ise Atatürkçü bir çizgiye sahip ve oyunu CHP'ye veriyor. Bu, ona yakın kişiler tarafından da biliniyor. Ayrıca, Sabah Gazetesi'nin Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını ön plana çıkarıp Ali Koç'un demeçlerini daha az önemli bir şekilde vermesi dikkatimi çekti.

Sabah ve A Spor aynı medya grubuna ait. Ali Koç, bu nedenle takımını Türkiye Kupası'na göndermek istemiyor çünkü yayıncı kuruluş A Spor. TRT Spor'da Aziz Yıldırım'ın açıklamaları yer alırken, Ali Koç'un basın toplantısının yayınlanmaması ilginç.” ifadelerini kullandı.

650x344-son-dakika-aziz-yildirimdan-ali-koca-olay-sozler-1686910882986.webp

AZİZ YILDIRIM KONUDAN BAĞIMSIZ YALANLAMIŞTI

Rasim Ozan bu iddiayı ortaya atarken, Ali Koç'tan buna ilişkin hiçbir yanıt gelmedi. Öte yandan Aziz Yıldırım ise kısa bir süre önce yaptığı konuşmada, ROK'un iddiasından bağımsız bir şekilde bu iddiayı şu sözlerle aslında yalanlamıştı. Yıldırım şöyle demişti:

"Ben kimsenin adamı değilim. Ben, Fenerbahçe'nin adamıyım. Benim siyasi partilerle işim olmaz. Olsaydı bu yaştayım şimdiye kadar girerdim. Ben partiye falan da oy vermem. Bir adamı seversem, beğenirsem gider ona veririm."