Salgınla mücadelenin önemli isimlerinden Mehmet Ceyhan ateş püskürdü

Salgınla mücadelenin önemli isimlerinden Mehmet Ceyhan ateş püskürdü

Salgına karşı vatandaşları bilinçlendiren Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, kendisine yöneltilen “Araştırman var mı, yayının var mı?” sorularına karşılığı çok sert oldu.

Salgına karşı vatandaşları bilinçlendiren Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, kendisine yöneltilen “Araştırman var mı, yayının var mı?” sorularına karşılığı çok sert oldu. Ceyhan, “Ağzından salyalar saçıp bir yerlerini karıştırırken, araştırman var mı, yayının var mı diye soran trollere anlayabiliyorlarsa yanıttır” diye karşılık verdi.
 
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, kendisi hakkında, “Araştırman var mı, yayının var mı?” diye kendisine yöneltilen sorulara karşılıksız kalmayarak kanıtıyla paylaşımında bulundu.

Prof. Ceyhan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, sert bir şekilde yanıt verdi. Ceyhan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ağzından salyalar saçıp bir yerlerini karıştırırken,  araştırman var mı, yayının var mı diye soran trollere anlayabiliyorlarsa yanıttır” ifadelerini kullanarak bir belge paylaşımında bulundu.

mehmet-ceyh.jpg