Seçil Erzan'a 'elden' en büyük parayı kaptıran Arda Turan sessizliğini bozdu

Seçil Erzan'a 'elden' en büyük parayı kaptıran Arda Turan sessizliğini bozdu

Tutuklanan bankacı Seçil Erzan'a elden en büyük parayı veren Arda Turan bu konudaki sessizliğini bozarak sosyal medyada paylaşım yaptı.

Seçil Erzan'a milyonlarca dolar verdiğini öne süren Arda Turan, bu konuya ilişkin ilk kez konuştu. Turan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Tek kelime açıklama yapmadım, yapmayacağım. Benim adımla yayılan sözlere itibar etmeyin" dedi.

Eski Denizbank Levent Şube Müdürü Seçil Erzan'ın dolandırıcılık davasında en çok parasını kaptıran isimlerden başı çeken eski futbolcu Arda Turan, sonunda sessizliğini bozdu.

Arda Turan, dolandırıcılık davası hakkında Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

"ADALETE SAYGIMDAN DOLAYI TEK KELİME AÇIKLAMA YAPMADIM, YAPMAYACAĞIM"

Arda Turan paylaşımında, "Yargıya intikal etmiş bir süreç var. Adalete saygımdan dolayı konuyla ilgili tek kelime açıklama yapmadım, yapmayacağım. Benim adımla yayılan sözlere lütfen itibar etmeyiniz" ifadelerine yer verdi. 

arda-turan-dolandiricilik-davasiyla-ilgili-sessizligini-bozdu.jpeg

ARDA TURAN KİMDİR?

Arda Turan, 30 Ocak 1987 tarihinde Bayrampaşa’da dünyaya gelmiştir. Futbola Altıntepsi Makelspor’da başlayan Turan, 2000 senesinde Galatasaray altyapısında yer almıştır.

2004-2005 sezonunda as kadroda yer bulan futbolcu, tecrübe kazanması için Manisaspor’a kiralanmış, Manisaspor’da yeterince tecrübe kazandığı zaman Galatasaray, Arda’yı kadroya almıştır.

2011 senesinde İspanyol Atletico Madrid’e 13 Milyon EURO bonservis ücretiyle kiralanan Arda, bu takımında toplam 127 maça çıkmış ve 13 gol bulmuştur.

2015’te dünyanın en iyi kulüplerinden Barcelona’ya transfer olan Arda Turan 2017-18 sezonuna kadar toplam 35 maça çıkmış ve 5 gol bulmuştur.

Arda Turan, 11 Mart 2018 tarihinde  Aslıhan Doğan ile evlendi. Arda Turan'ın nikâh şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan üstlendi. Çiftin Hamza Arda adında bir çocukları oldu.