Sedat Peker, sosyal medya hesabından Erdoğan'a ilişkin yeni bir paylaşım yaptı

Sedat Peker, sosyal medya hesabından Erdoğan'a ilişkin yeni bir paylaşım yaptı

Suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ilişkin yeni bir paylaşımda bulundu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından Erdoğan'a ilişkin yeni bir paylaşım yaptı.

Önceki paylaşımlarına gelen eleştirilere tepki gösteren Peker, ''Ben TAYYİP AĞABEYİ tanıdığımda kendisi için O artık muhtar bile olamaz denen adamdı.Ben o dönemin de başbakanıyla yakındım. TAYYİP AĞABEYDEN ise herkes kaçıyordu'' ifadelerini kullandı.

Peker'in paylaşımları şöyle:

''1-Bu mal aktroller Koskoca Tayyip Erdoğan sana ceza tevkifevler genel müdürünü mü yollayacak diye beni tahrik ediyorlar. Ben TAYYİP AĞABEYİ tanıdığımda kendisi için O artık muhtar bile olamaz denen adamdı. Ben o dönemin de başbakanıyla yakındım. TAYYİP AĞABEYDEN ise herkes kaçıyordu

2-Şu an bana kimse selam vermesin diye milleti tehdit ediyorlar ya, o zaman da TAYYİP AĞABEYE selam verenleri tehdit ediyorlardı. Ama biz o tarihte de adamlık yaptık, şimdi yanımızdan kaçan yavşaklar gibi kaçmadık.

3-Aktrol müsünüz nesiniz oğlum işinize gidin. Bu işin sonu çok kötü bitecek. Beni gaza getirmeyin. Beni delirtmeyin (bu işleri buraya kadar zaten sizin gibi itler getirdi)''

tweet.png