Sedat Peker'den çarpıcı Erdoğan iddiası!

Sedat Peker'den çarpıcı Erdoğan iddiası!

Suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ilişkin önemli bir iddiada bulundu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin çarpıcı bir iddiada bulundu.

Cezaevindeyken Erdoğan'ın ceza tevkifevleri genel müdürünü kendisini ziyarete yolladığını öne süren Peker, MHP'li vekillerinde kendisini ziyaret ettiğini yazdı.

Peker'in açıklamaları şöyle: 

''1-Ak Partili troller CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba’nın beni cezaevinde ziyaret etmesini gündem yapıp kafa karıştırmaya çalışıyorlar. Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti.

2-Bu da bir şey mi? Silivri Cezaevinde yatarken ceza tevkifevleri genel müdürü beni koğuşumda ziyaret etti. Baş başa görüştük. Bu cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştır. Ceza tevkifevleri genel müdürünü de TAYYİP AĞABEY yanıma yollamıştı. Bence bu daha iyi gündem olacak bir şey.

3-Kamera kayıtları yerindedir. Bakılıp görülebilir. Sayın ceza tevkifevleri genel müdürüyle (çok önemli bir adam) koğuşumda baş başa görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?''

twiitter.png