Show TV haber spikeri Dilara Gönder canlı yayında isyan etti!

Show TV haber spikeri Dilara Gönder canlı yayında isyan etti!

Deprem bölgesinden her geçen dakika yeni haberler gelirken canlı yayınlarda dikkat çeken anlar yaşanıyor.

Show TV Ana Haber Bülteni Sunucusu Dilara Gönder, canlı yayında bu yaşananlara "Bu kadar ölümlü ders mi olur? Bu da mı ders olsun bize? Biz sürekli derslerdeyiz. Biz o dersleri geçemiyoruz ama" sözleriyle isyan etti.

Show TV Ana Haber Bülteni Sunucusu Dilara Gönder, Jeoloji Mühendisi Ziyadin Çakır'ı konuk aldığı yayında yaşananlara isyan etti.

Show TV haber spikeri Dilara Gönder o manzaraya isyan etti - Resim: 4

“Böyle ders mi olur hocam ya, böyle ders mi olur? Bu kadar ölümlü ders mi olur? 99’da yeteri kadar ölüm olmadı mı o ders için? Bu da mı ders olsun bize? Biz sürekli derslerdeyiz. Biz o dersleri geçemiyoruz ama. Sınav kağıdı hep boş. İşte buyrun sınav kağıdı ekranda. Maraş’ı görelim. Bu sınav kağıdı. Ders dediniz ya. 99 dersinin sınav kağıdı. İzleyicilerimiz tekrar bir görsün. Nasıl geçilemediğini o dersin. Buyrun havadan görüntüler.”

Show TV haber spikeri Dilara Gönder o manzaraya isyan etti - Resim: 5

Gönder'in tepki gösterdiği o anlarda elindeki kağıtları masaya fırlattığı görüldü.

Gönder kendisine “Maalesef millet olarak balık hafızasına sahibiz.” denince “Valla balıklar bile denizin altında daha güvende. Büyük balık küçük balığı yer ama küçük balıklar bile bizim bu apartmanlarda yaşayan insanlardan daha güvenli.”