'Sıradan bir insanım' diyen 127 güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen hakkında soruşturma! Mal varlıklarına el konuldu

'Sıradan bir insanım' diyen 127 güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen hakkında soruşturma! Mal varlıklarına el konuldu

Bir sosyal medya fenomeni ve güzellik salonu sahibi hakkında daha soruşturma başlatılarak mal varlıklarına el konuldu. O kişi 'sıradan bir insanım' diyen 127 güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen.

Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre, başlatılan soruşturma kapsamında Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen'in mal varlıklarına tedbir amaçlı el konuldu.

ekran-goruntusu-2023-12-05-222241.png

Sosyal medya fenomenlerine yönelik başlatılan soruşturmalara bir yenisi eklendi. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı'nca güzellik merkezi sahibi de olan Neslim Güngen hakkında soruşturma başlatıldı.

ekran-goruntusu-2023-12-05-222345-001.png

Başlatılan soruşturma kapsamında Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen’in mal varlıklarına tedbir amaçlı el konuldu.

Çektiği videoda "Ben sıradan bir insanım" diyen, Neslim Güngen'in 127 güzellik merkezi olduğu biliniyor.

5csxcrcc7umko-iodohbkq.webp

ALİ YERLİKAYA'DAN KARARLI MESAJ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya fenomenleri ile saadet zinciri soruşturmalarına ilişkin MASAK ve Hazine ve Maliye Bakanlığı ile çalıştıklarını belirterek, "Görünen tarafın arkasında kanunsuzluk var. Devletin gücünü onlara göstermekte kararlıyız." demişti.

ekran-goruntusu-2023-12-05-222409.pngekran-goruntusu-2023-12-05-222409.png

NESLİM GÜNGEN KİMDİR?

Neslim Güngen, 1986 yılında doğdu. Babası Gümüşhaneli, annesi Çankırılı olan Neslim Güngen, 13 yaşında ilk defa kuaför ve güzellik sektörüne atıldı. 19 yaşında iken ilk anneliğini yaşayan Güngen, 22 yaşında 5 yıllık yurt dışı eğitimlerine katıldı. Güngen, 2007 yılından itibaren sosyal medya platformlarındaki makyaj ve güzellik videoları ile tanınıyor.

İNANÇ GÜNGEN KİMDİR?

İnanç Güngen, Neslim Güngen'in eşidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Instagram'da @inancgungen kullanıcı ismi ile bulunan İnan Güngen profilinde kendisini Cosmones Medikal adlı firmanın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olarak tanıtıyor.

Sosyal medya fenomeni ve güzellik salonu sahibi Neslim Güngen hakkında Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Çektiği videoda "Ben sıradan bir insanım" diyen, 127 güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen'in mal varlıklarına tedbir amaçlı el konuldu.