The Simpsons'tan 2023'ün son kehaneti! Ya tutarsa?

The Simpsons'tan 2023'ün son kehaneti! Ya tutarsa?

ABD'nin ünlü anime dizisi The Simpsons'un yeni kehaneti saç baş yoldurtacak cinstendi. Peki ya bu kehanet tutarsa o zaman ne olacak?

Simpsonlar, geçmişte pek çok tahminin gerçekleşmesiyle bugünlerde çokça konuşuluyor. Birçok konuda bugüne ışık tutan çizgi dizi The Simpsons'un yeni kehaneti yüreklere korku saldı.

Peki Simpsonlar'a göre 2024 yılında dünyayı neler bekliyor?

the-simpsons-kapak-620x375.jpg

SİMPSONLAR'IN 2024 KEHANETİ

1989 yılından beri devam eden ve çeşitli bölümleriyle bugün bile gündem olan dizi, birçok olayı önceden tahmin etmesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Dizinin önceki tahminleri arasında, Trump'ın ABD başkanlığı gibi politik olayları ve teknolojik gelişmelerin yanı sıra ünlülerin gelecekteki durumları da yer alıyordu. Bu tahminlerin bir kısmı zamanla gerçekleşince, Simpsonlar'a olan ilgi ve alaka da arttı. The Simpsons bu kez yeni bir kehanetle daha gündeme damga vurdu. Eğer bu öngörü gerçekleşirse vay insanlığın haline!

simpson-iddiasina-yalanlama-30111906-l2.jpg

SUSUZLUK KRİZİ

Simpsonlar'ın bir bölümünde yapay kuraklığın yaşanması ve akabinde suyun sınırlı düzeyde dağıtılması yer alıyor. Bu durum akıllara son zamanlarda yaşanan kuralığı ve su sıkıntısını getiriyor. Dizinin bu sahnesi izleyicileri endişelendirirken, tahminin gerçek olması, susuzluğun baş göstermesi dünyanın sonunu getirebilir.