The Simpsons'tan 2024'e bir kala kabus gibi kehanet! Tutmaması için yalvaracaksınız

The Simpsons'tan 2024'e bir kala kabus gibi kehanet! Tutmaması için yalvaracaksınız

Simpsonlar çizgi dizisi 2024 yılına son 1 ay kala korkutucu bir kehaneti ile daha gündeme geldi. Eğer bu kehanet de tutarsa 'vay' halimize.

The Simpsons yaptığı tahminlerle gündeme damga vurmaya devam ediyor. Simpsonlar'ın 2023 yılı ile ilgili yaptığı çoğu öngörü tutunca, herkes çizgi dizide neler olup bittiğini merak etmeye başladı. Ancak bugüne kadar tutmayan bir tahmin var. Eğer o da tutarsa dünya için durum pek vahim denebilir.

ekran-goruntusu-2023-11-30-191656.png

Simpsonlar, geçmişte birçok tahminin bugün gerçekleşmesiyle dilden dile konuşuluyor. Pek çok konuda günümüze ışık tutan The Simpsons'un son tahmini herkesi dehşete düşürecek cinstendi.

1989'dan bu yana devam eden ve çeşitli bölümleriyle hala gündem olan çizgi dizi, birçok olayı önceden tahmin etmesiyle tüm gözleri üzerine çevirmeye devam ediyor.

ekran-goruntusu-2023-11-30-191659.png

Simpson'un önceki tahminleri arasında, Donald Trump'ın ABD başkanlığı gibi politik olayları ve teknolojik gelişmelerin yanı sıra ünlülerin gelecekteki durumları da yer alıyordu. Bu tahminlerin bir kısmı zamanla gerçekleşince, Simpsonlar'a olan ilgi ve alaka da arttı. The Simpsons bu kez yeni bir kehanetle daha gündeme damga vurdu.

ekran-goruntusu-2023-11-30-191715.png

SİMPSONLAR'DAN KORKUTAN 2024 KEHANETİ

The Simpsons'un bir bölümünde yapay kuraklığın yaşanması ve daha sonra suyun sınırlı düzeyde dağıtılması yer alıyor. Bu durum akıllara son zamanlarda yaşanan kuralığı ve su sıkıntısını getiriyor. Dizinin bu sahnesi izleyicileri endişelendirirken, tahminin gerçek olması, susuzluğun baş göstermesi dünyanın sonu olabilir.