Tüm Türkiye şoke olmuştu! Fahrettin Koca'nın canlı yayınındaki tehditin gizemi çözüldü

Tüm Türkiye şoke olmuştu! Fahrettin Koca'nın canlı yayınındaki tehditin gizemi çözüldü

Sağlık Bakanı konuşacağı sırada canlı yayında izleyenleri şaşırtan anlar yaşanmıştı. Yayına giren seslerin nedeni öğrenildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’de ilk korona virüs vakasının görüldüğü gün nedeniyle kameraların karşısına geçti. Bakan Koca’nın salgına ilişkin açıklama yapacağı yayın öncesi TV ekranlarında duyulan bir ses ise şoke etmişti.
 
Haber bültenini keserek Sağlık Bakanı’nın yapacağı açıklamaya bağlanan TV'lerde Bakan Koca ekranlara yansıdığı sırada "Öldürürüm lan seni, ne yapıyorsun lan" sesleri duyuldu. CNN Türk'teki yayında da söz konusu sesler duyuldu. Yayında kısa süre sessizlik olurken daha sonra sunucu yeniden Fahrettin Koca’nın yapacağı açıklamayı yeniden anons etti.

Odatv'nin haberine göre Fahrettin Koca'nın canlı yayınına karışan sesin nedeni ortaya çıktı. Sağlık Bakanlığı'nın açıklamalarının tüm medyaya logosuz ulaşması için Anadolu Ajansı görüntü servis ediyor. Tüm TV'ler Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamarını AA'nın verdiği bu frekans üzerinden yapıyor. 


 
Bakan Koca'nın açıklaması başladığında kısa süreli olarak yayına giren "Öldürürüm lan seni, ne yapıyorsun lan" seslerinin AA canlı yayın aracındaki rejide açık olan bir TV dizisinden geldiği anlaşıldı. AA canlı yayın aracında izlenen dizi ise Kanal D'de uzun yıllardır yayınlanan "Arka Sokaklar" dizisi.