Turkcell CEO'sunun Cüneyt Özdemir'in yayınında internetinin donması gündem oldu

Cüneyt Özdemir'in yayınına bağlanan Turkcell CEO'su Murat Erkan'ın, bağlantı sorunları yaşaması sosyal medyada gündem oldu.

Turkcell Operasyon Merkezi'nden Cüneyt Özdemir'in yayınına bağlanan Turkcell CEO'su Murat Erkan'ın, bağlantı sorunları yaşaması sosyal medyada eleştiri konusu oldu.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili vuran deprem felaketinde en çok konuşulan konulardan biri GSM operatörlerinin yetersizliği oldu. Binlerce depremzede, afetin ilk anından bu yana bölgeden yakınlarına ulaşmakta güçlük çekti.

Depremin ardından yapılan eleştirilerin beşinci gününde bölgedeki iletişim sorunu hâlâ devam ederken konuyla ilgili gazeteci Cüneyt Özdemir’in YouTube yayınına bağlanan Turkcell CEO’su Murat Erkan, yaşanan sorunları anlattı.

TURKCELL CEO'SUNUN YAYINI DONDU

Ancak Erkan'ın internet bağlantısındaki kesinti gündem oldu. Turkcell operasyon merkezinden yayına bağlanan Erkan'ın görüntüsü zaman zaman dondu, sesinde kesilmeler meydana geldi.

"ÖNCELİĞİMİZ FATURA KESMEK DEĞİL"

Erkan "Şu andaki önceliğimiz fatura kesmek değil. Şu anda önceliğimiz iletişimi kabul edilebilir seviyeye çıkartmak. Bizim derdimiz bir an önce kendi kontrol ettiğimiz alanları çözmek. Ben enerji problemini çözemem, ben yolu açamam, havaalanını işler hale getiremem, fırınım yok ekmek üretemem" dedi.